Komputer nie włącza się do koońca

Chciałbym przeprosić moderatorów i administratorów za swoje zachowanie. Mam nadzieję, że ten wybryk nie przekreśli mojej osoby. Proszę o pomoc.

No i nadszedł czas na nowy problem…

Instalowałem nowego Kasperskiego ściągniętego z pewnej strony (nielegalnej) , zainstalowałem. Komputer chciał resa, w tym czasie odpaliłem piosenkę w winampie kliknąłem TAK. Raptem piosenka się zacieła, wyskoczył niebieski ekran cały w białym tekście, niestety nie zdążyłem zobaczyć co tam jest napisane… Komputer się zresetował i nie włącza się do końca. Pojawia się biała kreska na górze z lewej strony i tyle z ładowania… Proszę o pomoc.

Z góry dziękuje…

Sprobój tryb awaryjny podajze F5 albo F8 przynajmniej tak w XP było , odinastluj to co zainstalowales , zainstaluj jakiegos innego ativira np. http://www.free-av.com/ <- to jest darmowe! wiec ściagnij zainstluj przeskanuj caly system, pokazuj virusy bo jetsem pewien ze sciagnales wira a nie kasperskiego, potem jakis program do reszty syfu np. ad-aware , znowu scan znowu wyczyszc, wyjdz z trybu awaryjnego, odpal kompa normlanie. Jesli nic sie niezmieni to raczej juz tylko najlatwiejsza droga to format

jesli tryb awaryjny nietrybi to ja bym walil format aczoklwiek pewnie inni urzytkownicy moga miec lepsze pomysly jeszcze w tym punkcie :slight_smile: .

Ja wyznaje zasade format dobry na wszystko :slight_smile: profilaktycznie raz na 1-2 lata :wink:

Trzymając f8 włącza mi się jakieś okienko:

"please select boot device:

1st Floopy drive

hdd: pm-wdc xxxxxxxxxx

ide: pionerr dvd xxxxxx

ide: pionerr dvd xxxxx

f5 nic nie daje. Format odpada, mam za dużo danych na dyskach… :frowning:

Klikanie ENTER na każdym z boot device nic nie daje…

Za szybko wciskasz F8

to jest laptop czy stacjonarny ?

Sproboj jeszcze wcisnac (ale nie trzymac) F11

powinien ci sie pojawić czarny ekran z trybami do wyboru

ostatnia dobra konfiguracja

przywracanie systemu

tryb awaryjny

itd

Stacjonarny.

Scorpio: wychwyciłem moment, wyskoczyło ta lista z trybami i reszta klikam na awaryjny wyskakują jakieś białe linijki liter i czarne tło zostaje… ;-/

Ostatnia dobra konfiguracja działa ! :slight_smile: dzięki panowie macie po browcu. :slight_smile: