Komputer nie wykrywa MP3

Witam, dostalam mp3 Sandisc m240,niestety moj komp jej nie wykrywa.Porty usb sa sprawne, na plytce ktora byla z mp3 nie bylo oprogramowania, procz instrukcji obslugi.Sprawdzalam mp3 u siostry na kompie, u niej czasami wykrywal,ale gdy klikalam w ikone dysku przenosnego mp3,ten znikal,tymsamym nie dalo sie nic zrobic. pojawial sie tez komunikat,o tym,ze mp3 jest nie podlaczona do kompa, mimo ze byla.Zanioslam ja do reklamacji,ale u faceta w sklepie dzialalo wszystko jak powinno. Czasem mp3 nie chce sie wlaczyc, musze klikac kilak razy przynisk uruchamiania jej,by sie wlaczyla, a czasami zaskakuje odrazu.yh… nie mam poejcia co robic,zastanawiam sieczy przyczyna tego moga byc ew wirusy w kompie, jego starszy model? system kompa to xp, wiec chyba nie powinno byc problemow, bardzo prosze o pomoc:)

Miałem ten sam problem ale w przypadku Pada i PentDriv’a. Podłączałem ale system ich nie wykrywał, a nie było sterowników. Pomgł reinstal systemu. Po nim wszystko wróciło do normy.

zainstaluj Service packa 2 jeśli nie chcesz ściągać to sprobuj stery od usb 2.0

Proszę nazwać temat konkretnie, bez żadnych zbędnych dopisków. Na forum używamy polskiej pisowni. Popraw błędy. Przenoszę do odpowiedniego działu. Proponuję przeczytać regulamin. Następne takie tematy wylądują w koszu.

zainstaluj wmp 11 i spróbuj przez synchronizacje

masz sterowniki usb??

Wiec,dziekuje Wam za odpowiedzi, ale oddalam sprzet do sklepu, gdyz nie chcial mi dzialac. Na plytce nie bylo zadnych programow, sterownikow, jedynie instrukcja obslugi i wiem,ze do tego modelu nie byly one potrzebne. Jeszcze raz wielkie dzieki za chec pomocy, ale to juz nie aktualne:)

Znowu aktualne… ;/ kupilam nowe mp3 firmy mpower gdyz sprawdzilam mojej siostry i mi dzialalo,ale iiny model bo mi sie spodobal, i znowu to samo. czasami wykrywa ale ani sladu dysku przenosnego w moim komputerze. teraz to juz naprawde nie wiem co z moim kompem.przepraszam za zamieszanie, ale sie tego nie spodziewalam.

Odinstaluj USB w kompie (usuń z menadżera urządzeń), zobacz czy porty nie są zakurzone, sprawdź miernikiem jakie jest napięcie na +5V, jak masz miernik i posiadasz tajemną wiedzę przełączenia miernika na DCV 20.

mpower coś kojarzy mi się z kiepskimi ‘‘mp4’’.