Komputer nie wykrywa wejść USB

Ten temat był poruszany wiele razy, jednak nie znalazłem odpowiedzi na mój problem …

Gdy podłącze cokolwiek do wejścia USB, wyskakuje że system nie wykrywa urządzenia USB (nawet nie wykrywa tych wejść), i już nie raz mi się przez to oberwało, tak jak dzisiaj … Że ja to robię specjalnie, że nic nie działa itp. ;/

Podam wszystko co trzeba, i od razu na wstępie proszę by mówić do mnie językiem dla zielonych :stuck_out_tongue:

Mam zainstalowane sterowniki, wszystkie jakie znalazłem do tego dziadostwa … A najlepsze jest to że mam ich 8 i działa tylko 1 z przodu (działa jak mu się zachce)

wrzuć zrzut ekranu z menadżera urządzeń…

Hmmm… A jaki masz Windows i jaki dodatek Service Pack?

W menadżerze jak widać wszystko jest ok

Xp Pro sp3 (legal)

z tego wniosek, że albo system się posypał albo popaliły porty usb, jakieś pendrajby masz ?? jak się zachowują ??

Stawiam na USB, bo system po formacie od 2 dni stoi :slight_smile:

Peny chodzą bez zarzutu (tylko 1 wejście z przodu), gorzej z telefonem albo tą nieszczęsną drukarką tak jak dzisiaj ;/ a sterowniki mam wszystkie, i kiedy s wyczytałem że to może być wada fabryczna :stuck_out_tongue:

skoro peny chodzą to pewnie padł kabelek usb od drukarki kup nowy w standardzie usb 2.0 :wink: i po sprawie :> instalowałeś sterowniki od chipsetu do swojej płyty głównej i posiadasz minimum sp2 win xp ??

kabelki USB już wymieniałem nie raz, a ten co posiadam to u kumpla z ta samą drukarką i tymi samymi sterownikami działa bez zarzutu, tak samo z telefonem. Instalowałem stery od chipsetu i posiadam Xp pro sp3