Komputer nie wykrywa wejść USB

(system) #1

Ten temat był poruszany wiele razy, jednak nie znalazłem odpowiedzi na mój problem .....

Gdy podłącze cokolwiek do wejścia USB, wyskakuje że system nie wykrywa urządzenia USB (nawet nie wykrywa tych wejść), i już nie raz mi się przez to oberwało, tak jak dzisiaj .... Że ja to robię specjalnie, że nic nie działa itp. ;/

Podam wszystko co trzeba, i od razu na wstępie proszę by mówić do mnie językiem dla zielonych :stuck_out_tongue:

Mam zainstalowane sterowniki, wszystkie jakie znalazłem do tego dziadostwa ... A najlepsze jest to że mam ich 8 i działa tylko 1 z przodu (działa jak mu się zachce)

(Technik Elektro) #2

wrzuć zrzut ekranu z menadżera urządzeń...

(adam749) #3

Hmmm... A jaki masz Windows i jaki dodatek Service Pack?

(system) #4

W menadżerze jak widać wszystko jest ok

Xp Pro sp3 (legal)

(Technik Elektro) #5

z tego wniosek, że albo system się posypał albo popaliły porty usb, jakieś pendrajby masz ?? jak się zachowują ??

(system) #6

Stawiam na USB, bo system po formacie od 2 dni stoi :slight_smile:

Peny chodzą bez zarzutu (tylko 1 wejście z przodu), gorzej z telefonem albo tą nieszczęsną drukarką tak jak dzisiaj ;/ a sterowniki mam wszystkie, i kiedy s wyczytałem że to może być wada fabryczna :stuck_out_tongue:

(Technik Elektro) #7

skoro peny chodzą to pewnie padł kabelek usb od drukarki kup nowy w standardzie usb 2.0 :wink: i po sprawie :> instalowałeś sterowniki od chipsetu do swojej płyty głównej i posiadasz minimum sp2 win xp ??

(system) #8

kabelki USB już wymieniałem nie raz, a ten co posiadam to u kumpla z ta samą drukarką i tymi samymi sterownikami działa bez zarzutu, tak samo z telefonem. Instalowałem stery od chipsetu i posiadam Xp pro sp3