KOmputer nie wyłącza się

Witam od jakiegoś tygodnia , mój komputer po wciśnięciu guzika jak i po wybraniu opcji wyłączenia z menu start nie chce się wyłaczyć;( Muszę go wyłaczać wciskając reset a nastepnie guzik. Co ciekawe , kiedy włączyłem hibernacje , komputer normalnie się zahibernował. Wątpie , żeby to był wirus , bo od 2 lat nie miałem , żadnego poważnego a ostatnio skanowałem avastem. Dodam , że ostatnio zaaktualizowałem aqq , zone alarm i avast. Być może przyczyną jest niestabilny sercice pack 3 do xp ?? Jeśli tak jak go usunąć? P.s z góry dziękuje za pytania pt. " Masz za słaby zasilacz" bo mam 400W

Nie liczy się ilość wat, tylko jakość, czyli producent.

Niewykluczone

Usunięcie Service Pack 3 może być właśnie rozwiązaniem twojego problemu, wyrzuć Avasta i zainstaluj inny antywirus

nie bęce wyrzycał avasta bo mam go 3 lata i nigdy mnie nie zawiódł i uważam , że lepszego bezpłatnego nie ma. Co do zasilacza to Chieftec jest dobrym producentem. Jak można usunąc service pack 3?

Start -> Panel Sterowania -> Dodaj lub Usuń Programy -> Szukasz Service Pack 3.

pozdro ;]

dzieki tak robie właśnie:)

Jeżeli odinstalujesz napisz na forum czy coś pomogło czy nie.

Na razie to nie wiem , bo mi sie troche system " rozstroil" i instaluje mi sprzet , który był zainstalowany już - sterowniki do karty dzwiekowej , graficzneji mniejsze pierdoły . zonk: >

Po odinstalowaniu service pack 3 wszystko wróciło do normy . Kosztowało to troche nerwów , gdyż system "stracił’ dużo sterowników . Poczekam na stabilna wersję

Wyjdzie Service pack 3 Dopiero w połowie kwietnia angielska wersja a 2 tyg. później polska wersja. Także lepiej poczekać. Pozdro