Komputer nie wysyła obrazu do monnitora

(Uchihabanan) #1

Witam!!

Wczoraj wyłączył mi się komputer, po ponownym uruchomieniu komputera nie wysyłał już obrazu do mintora. Komputer się włacza , a na mintorze wyskakują napisy power saving mode i monitor się wyłacza. Kartka graficzna jest wporządku, monitor, także. Myśle, że to płyta główna lub procesor bo już nie raz się psuł ale nie jestem pewny. Pomocy, do końca miesiąca musze naprawić komputer.

(matio) #2

Skąd ta pewność? Sprawdzałeś monitor na innym komputerze? Może kable się poluzowały? Monitor masz podłączony pod kartę graficzną czy płytę główną?

(Smokucmoku) #3

Spróbuj zresetować BIOS komputera.

(Komandorfenix) #4

No mój monitor tak ma leciutko ruszysz kabelek i brak obrazu później wieki ustawiania monitora

(matio) #5

Rozwiązanie jest proste - należy wymienić kabel łączący jednostkę centralną z monitorem.

(Komandorfenix) #6

Heh,ale ja tak miałem odkąd kupiłem komputer dla mojego kompa TO NORMALNE (Dla mojego)

(greh) #7

Może i teraz dla Ciebie wydaję się normalne, bo sie przyzwyczaiłeś, ale jak strzeli monitor, lub co gorsza Karta Graficzna lub co innego w kompie przez ten problem to wtedy będziesz płakał, że musisz wydać 1000 zł (załóżmy), choć teraz wydatek by sie pewnie zamknął w 100 zł. No ale decyzja należy do Ciebie. :slight_smile:

(Uchihabanan) #8

Kable są wporządku bo sprawdzałem na innym komputerze, biosa też resetowałem, a monitor mam podłączony pod karte ale karta jest wporządku..