Komputer nie wyszukuje urządzenia usb

(Krystek0908) #1

Witam. Mam problem z zainstalowaniem sterownika usb podczas podłączenia nokii do komputera. Otóż problem wygląda tak, że w ogóle nie czyta mi urządzenia, próbowałem już prawie wszystkich metod i nic nie pomogło. Męczę się z tym problemem już tydzień. Podłączałem urządzenie do wszystkich wejść USB i żaden nie jest w stanie go odczytać. Konfiguracja kompa: AMD Athlon II X4 630 2,80GHZ, 3GB RAM DDR2, Gainward Ge-Force 9500GT 1GB. Proszę o szybką pomoc. Jeśli ktoś ma jakieś sugestie to niech pisze. Telefon to Nokia X2-00

(Ijon Tichy) #2

Jaki problem - nie instalują się, nie ma ich?

Nie jestem specem, ale stawiam na problem w nokii. Czy inne urządzenia USB działają?

Spróbój na innym kompie.

(Monczkin) #3

oregan233 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule, zgodnie z zasadami forum.

(ra-v) #4

Jeśli płyta jest oparta o chipset VIA to Zainstaluj sterowniki od płyty głównej.

Nokie zwykle są widoczne w komputerze jako pamięć masowa. Chyba że masz wybrany jakiś inny tryb połączenia z komputerem.

(Krystek0908) #5

Tak, inne urządzenia działają, tylko ta nokia nie.

-- Dodane 06.09.2011 (Wt) 13:55 --

Jeśli podepnę urządzenie do komputera to wyskakuje chmurka na dole, że nie rozpoznano urządzenia usb i błąd z instalowaniem sterownika.

(Kamykmm) #6

też miałem ten problem ze sterownikami do e51, raz działało mi przez pc siuta raz nie... ja radziłem sobie w ten sposób że mając włożoną kartę pamięci w tel. po podłączeniu wykrywało mi jako nowy dysk...