Komputer nie znajduje czystej płyty i karty SD. Wyskakuje błąd przy instalacji pdf

Witam.

Kupiłem Sobie używany komputer na allegro. Teraz mam kilka problemów z nim.

  1. Wyskakuje błąd przy instalacji Pdf

  2. Nie czyta czystych płyt, nie mogę nic nagrać. Płyty z jakimś programem czyta.

  3. Nie czyta również karty SD doczepiony przez usb. Inne rzeczy np pendrive czyta.

 

Pomożecie?

kamilkwas2 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

podaj link do akucji

 

 

http://allegro.pl/dwurdzeniowy-zestaw-dell-lcd-windows-office-wwa-i5022285921.html

system masz jaki? czy w menedżerze zadań masz jakieś wykrzykniki?

ad1) Jakiś błąd to za mało aby coś doradzić.

ad2) Tam jest tylko DVD więc nic nie nagrasz. Więc też bym się nie spodziewał, że uda się coś zrobić z czystą płytą.

ad3) Czy urządzenie którym chcesz sprawdzić zawartość karty działa z innym komputerem? A może nie czyta tylko tej jednej karty? i tak jak pisał poprzednik Czy w menedżerze urządzeń coś jest nie tak znaki zaptyania, wykrzyniki?

Okazało się, że czytnik nie działa. Pdf pobrałem, ale przy instalacji dochodzi do 50% i koniec. Mam 32bitowy Windows XP. Korzystam z mozilli. Nie wiem co więcej mam opisać.

A na pewno jest to wersja dla maszyn 32 bit? Jaką dokładnie wersję pobrałeś? Jaka wersja językowa? Ze strony producenta, dobrychprogramów czy inne źródło?

Co to 32 bit, nie jestem pewny, bo od jakieś strony zostałem przekierowany do oficjalnej strony adobe. I dam było zaznaczone 32 bit. Wybrałem Polską wersję językową i Reader 10.1

Temat uwazam za zamknięty. Gdy pobrałem z dobre programy zainstalowało się. Jak pobierałem z oficjalnej strony pojawiał się błąd w instalacji. Nie wiem na czym polegał problem.