Komputer/notebooki z allegro

Czy komputery/notebooki z allegro są dobrej jakości? Nie sprzedają tam jakiś bubli? Wiem, że dużo sprzedawanych komputerów/notebooków jest przez różne firmy, ale chciałbym się dowiedzieć okładniej. Może ktoś dokonywał takowego zakupu?

Chciałbym kupić jakiś komputer lub notebooka za 1300zł, wiem, że nić super za tą kasę nie kupie. Jakby ktoś coś zaproponował było by miło :slight_smile:

Witam.Zajrzyj do tego tematu.

viewtopic.php?f=19&t=216110

Witam!Proponuję odnaleźć niedawno zakończoną aukcję z laptopem w tej cenie i skontaktować się z kupującym.Napewno Ci napisze coś więcej jak w komentarzu aukcji.Sam niedawno otrzymałem pytanie o przedmiot który kupiłem i odpowiedziałem.Powodzenia.

laptopa allegro możesz kupić rzadko zdążają sie buble. Za tą kwotę jak chcesz kompa lepiej sobie poskładaj sam kompa można złożyć całkiem niezłego.

KOMPUTER stacjonarny lepiej samemu złożyć. w tej cenie proponuję AMDka. za 1300 zł to nawet sobie pograsz w gierki… laptop za 1300 to żadna rewelacja aczkolwiek do internetu i filmów w sam raz. z zakupem jeszcze bym się wstrzymał chociaż już ceny spadają…

Znajomy kupił niby nowego Lapka firmy Medion na którym pisało Avant czy jakoś podobnie, czyli pobabranie z poplątaniem, owszem nie dał dużo, ale to nie była nówka sztuka, tylko jakiś albo powystawowiec albo diabli wiedzą co jeszcze, martwe piksele dobrze widoczne, liczne obtarcia a bateria trzymała góra pół godz., do tego problem z zainstalowaniem WinXP ( długa walka z Bluescreen-ami) mimo wyraźnego napisu Ready for WinXP, znów głos z wbudowanych głośników był poniżej krytyki a co najgorsze - sam mu go doradziłem ](*,) Na szczęście komputer jest wykorzystywany tylko do fuckturowania gdzie sprawdza się pozytywnie ( non stop podpięty do sieci 220 V) Jak to mówią: “tanie mięso …” :wink: