Komputer oszalał - np wyświetla strony po hebrajsku

Witam użytkowników forum i z góry przepraszam jeśli zamieszczam mój wątek w niewłaściwym dziale.Generalnie mój laptop od jakiegoś czasu zwalniał lub się zawieszał. Jakieś 2 tygodnie temu żona powiedziała, że jak loguje się na swoim laptopie do bloggera to wyświetla jej się po hebrajsku. Następnego dnia to samo stało się na moim laptopie. Jako startową mam google com, wchodzę na startową a tam wszystkie napisy po hebrajsku (ale jak przerzuce na dole ekranu na google.co.uk to wszystko jest po angielsku,) to samo po zalogowaniu na blogera . Na obydwóch laptopach mamy legalnego, kupionego ze strony producenta McAfee jako antywirus.

  • przeinstalowałem mozillę

  • eset online skaner coś znalazł

  • ccleaner

  • ashampoo registry cleaner

  • ashampoo antymalware

to wszytko zostało zrobione na obydwóch laptopach. Laptop żony jako tako chodzi ale mój to czysta porażka. Przeskanowalem swój OTLem - czy ktoś mógłby rzucić okiem na logi?

otl - http://wklej.org/id/795415/

extras - http://wklej.org/id/795416/

Z góry dziekuję za pomoc, naprawde wolałbym uniknąć formata…

Odinstaluj MyAshampoo Toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/outils/289-adwcleaner z funkcji Delete(w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

dzięki za odpowiedź

wkleiłem i wykonałem co kazałes w otl , wyskoczył mi plik z raportem ale niestety wyszedłem do łazienki i kot wskoczył mi na klawiaturę i z pliku nic nie zostało - czy da się jakoś odzyskać ten raport żebym go tu wrzucił (jesli to może jakoś pomóc)

pobrałem Adwcleaner ale jedyne co udało mi się zrobić to search (wklejka z raportu poniżej) - mam win7 i próbowałem prawym na delete żeby uruchomic jako administrator ale jest całkowity brak reakcji - po naciśnięciu prawego klawisza nic się nie dzieje, ale jak nacisnałem lewym to poszło, potem restart , raport poniżej

wyniki search z Adwcleaner - http://wklej.org/id/795580/

wyniki po delete z Adwcleaner - http://wklej.org/id/795582/

po wykonaniu tego co kazałes mozilla zaczeła nieco znośniej chodzić ale google dalej mam po hebrajsku…

shem , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swoje posty oraz tytuł wątku, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

już poprawione