Komputer po czyszczeniu wyłącza monitor po kilku minutach

Witam,

ostatnio mój brat podjał się czyszczenia komputera. Po tym wszystkim komputer nie uruchamia się poprawnie. Procedury POST wykonywane sa poprawnie, lecz minutę później monitor wyłącza się i wyświetla się komunikat o braku sygnału. Wpiałem kości RAM pod inne sloty, wyczyściłem wtyki itd jednak to nic nie pomogło, dalej wystepuje ten błąd. Nie jest to usterka zasilacza, podpiąłem inny i dalej kłopot wystepuje. Procesor też wporządku (brat nałożył ogromną iość pasty, ale pozbyłem się nadmiaru).

Jakieś pomysły?

hm nadmiar pasty mógł zewrzeć jakieś ścieżki, które nie powinny się zwierać… jedyne co mi do głowy przychodzi

dociśnij wszystkie kable do wszystkiego lub odczep i wczep aby przetrzeć styk. odpal.

Niestety przepiącie kabli nic nie dało…

Dodane 18.03.2013 (Pn) 12:36

Zauważyłem, że monitor nie wyłącza się w okreslonym miejscu (np tuz po załadowaniu systemu czy biosu) lecz po okreslonym czasie (mniej więcej 2 min). Nie mogę więc nic zrobić- wejście w tryb awaryjny odpada. Restartowałem BIOS poprzez wyjęcie bateria na ok 20 min, jednak i to nie pomogło. Jeden jedyny raz komputer wyłączył się później, po jakichś 5 minutach. Tuż przed tym zdjąłęm paste z proceosora i nałożyłem na nowo. Pasty wg mnie jest już wystarczająca ilość- a nie może być tez jej za dużo. Co robić?