Komputer po Formacie się zawiesza!

Witam. Od razu mówię że moja wiedza na temat komputerów jest podstawowa. Zrobiłem formata komputera koledze wszystko pięknie ładnie. zmieniłem bootowanie w BIOSie i zacząłem instalować system. Cała instalacja przebiegła poprawnie, lecz przy pierwszysm właczeniu Wyskakuje “Zapraszamy” następnie “przygotowywanie pulpitu” a po tym “trwa zamykanie”.Powinien pokazać pulpit. NIe rozumiem, włączając się wyłączył.Gdy go włączyłem po raz drugi komputer zawiesza się w pewnym momęcie i wyskakuje “Verifying DMI pool Data” i “k8 NPT Data change…Update New Data to DMI Update Saccess”.Żeby tegobyło mało to nie znam jego konfiguracji sprzętu be wyrzucił wszystkie płyty instrukcje i pudełka :confused: Proszę o pomoc i wyrozumienie :expressionless:

verifying-dmi-pool-data-sie-wiesza-t235075.html

Jak sam napisałeś, nie znasz specyfikacji sprzętu, więc dosyć mętny jest obraz Twojego problemu.

Jak mogę dowiedzieć się więcej o sprzęcie, nie mając żadnych pudełek anie instrukcji ?!

Próbowałeś uruchomić komputer za pomocą jakiegoś LiveCD z dystrybucją Linux?

Przyjazny Puchacz oferuję hardinfo – do wyświetlania informacji o podzespołach komputera.

Istnieje wiele LiveCD ratunkowych z zestawami programów diagnostycznych, wystarczy poszukać ( przykładowe )

Jeżeli uda Ci się uruchomić Linux z CD/DVD to osobiście stawiam na problemy z HDD, możesz też wziąć pod uwagę wszystkie propozycję z wątku, który wyżej Ci poleciłem.