Komputer po wirusach w system32

Witam.

Ostatnimi czasy miałem ogromne problemy ze swoim komputerem. Otóż zagnieździły mi się wirusy i dokuczały na tyle, że komputer nie był w stanie normalnie funkcjonować, tzn. przy zwykłym włączeniu po 2 min komputer sam się zawieszał itd. Udało mi się w trybie awaryjnym zrobić avastem skan systemu. Odnaleziono kilka wirusów głównie w system32. Po tej czynności komputer odzyskał płynność działania, jednak mam wrażenie, że pewne ubytki po wirusie zostały, tzn. często pojawiają się jakieś błędy z programu Microsoft Visual C++ itp. Komputer nie odpala nawet gier, które powinien przysłowiowo wciągać nosem, jak np. Tony Hawk Pro Skater 3, gdyż pojawiają się błędy związane z programem w/w. Proszę o sprawdzenie loga i ewentualne porady.

OTL.txt ->http://www.wklej.org/id/544482/

Extras.txt -> http://www.wklej.org/id/544484/

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt…Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Witam!

Przepraszam za brak odpowiedzi… Nie było mnie w kraju i nie miałem styczności z komputerem. Problem jest nadal w jakimś stopniu aktualny… Dziś próbowałem uruchomić komputer - pierwszy raz załączył się normalnie, zalogowałem, lecz nagle przestała działać myszka… Zresetowałem komputer i zaczęły się jaja… Komputer przestał się uruchamiać, tzn. ciągle ładował system Windows, bez skutku. CHKDSK usunęło kilka wpisów z rejestru i komputer w końcu się uruchomił, jednak sam czas w jakim się uruchomił system (żeby nie być goło słownym - w 3 minuty i 53 sekundy) normalnym nie jest… Dodatkowo kursor w panelu logowania nie wiedzieć czemu strasznie przymula. Po zalogowaniu na użytkownika aplikacje uruchamiają się bardzo wolno… Samo gg zajęło to ok 4 min! !!

Logi z OTL

OTL.Txt - http://www.wklej.org/id/563359/

Extras.Txt - http://www.wklej.org/id/563360/