Komputer podczas grania strasznie traci wydajność

Witam. Od pewnego czasu na moim komputerze dzieją się dziwne rzeczy. Gdy gram np. w Leauge of Legends przez pierwsze 5-10 minut gry utrzymuje sie stałe 60 fps po czym po 10 minucie spadają co 50 potem do 40 i potem do 20. Przy okazji siedzie na TeamSpeak 3 także moi koledzy mowią ze “ścina” mi głos jak mówie. Komputer po formacie, nowy dysk win 7 32 bity. Jakimi programami mam zrobić skan abyście mogli zobaczyć co jest nie tak ? (Ustawinia gry w LOL-u na bardzo niskie wszystko, karta graficzna full wydjaność)

Jeszcze parmetry kompa:

Intel Pentium Dual Core  CPU E2180 2.00 2.00

2GB Ramu

Win 7 32 bity

Karta Graficzna Nvidia Geforce ENGT430 1gb

Może komputer jest po prostu za słaby na grę? Ma bardzo mało RAMu i dodatkowo słaby procesor i karta graficzna.

Jeszcze pół roku temu 100 fps + stałe przez cały mecz. Od 2 miesięcy sie tak dzieje. A lol nie jest bardzo wymagającą gra. Co dziwne na słabszym laptopie gra ma 120fps + przez cały mecz

Sprawdzałeś czy układ chłodzenia nie jest zabrudzony? Komputer się wtedy przegrzewa i automatycznie zmniejszane są częstotliwości CPU i GPU…