Komputer przy wlaczeniu pisze "Radeon x1950 series"

Witam,

Nie mam pojecia co sie stalo i na razie nie mam jak sprawdzic czy ktoras z czesci kompa padla. Objaw jest taki, ze po wlaczeniu komputera pokazuje mi sie zamiast opcji biosa taki komunikat “Radeon x1950 series” i miga podkreslnik i to koniec nie mozna nic zrobic slychac ze dyski cd itp pracuje, wiatrak grafy i proca tez dziala. Zasilacz to modecom 500w. Moze ktos mial podobny przypadek lub wie co moglo pasc.

Pozdrawiam,

Lukasz

Jeżeli masz płytę główną ze zintegrowaną grafiką to wyjmij tego Radeona i zobacz co się stanie. Przypuszczalnie, co widać po komunikacie, jest jakiś problem z kartą graficzną

Posprawdzalem wszystkie czesci na innym kompie i okazalo sie ze problem powodowal dysk sata seagate baracuda 500gb, ktory po wlozeniu do innych kompow powoduje podobne efekty, a wiec to on jest padniety. Slyszalem ze jest jakas seria tych dyskow, ktora miala jakas wade fabryczna. Jak wyglada naprawa tej wady, czy wszystkie dane zostaja utracone, czy po prostu wymieniaja na nowy? A no i pewien problem sie pojawia, iz nie moge znalezc paragonu do niego, czy bez tego jest jakas szansa gdzies go dac do serwisu?

Niestety też miałem nieprzyjemność kupna dysku Seageata 500 gb i po 2 tygodniach padł jest to dość częsty objaw niestety