Komputer przycina, wolniej działa, problemy z firefoxem


(Marcin Sw) #1

Witam

Mam problem, a więc na początku w firefoxie zaczęły się dziać niepokojące rzeczy, tzn przekierowania z google na jakieś dziwne strony bądź notorycznie wyskakujące "ta strona może dokonywać ataków". Po potraktowaniu combofixem firefox przełączył się nieodwracalnie w tryb proxy, system przeskanowałem kilkakrotnie Pandą 2012 i trialem Malwarebytes Anti-Malware. Panda usunęła lvmm.exe, malvarebytes zniszczył robaka zmieniającego wpis w rejestrze na ustawienia proxy w firefoxie i jakiś jeszcze wirus. Niestety te czynności nie poprawiły pracy, system działa wolno, włącza się dwa razy dłużej, firefox zacina się przy próbie odtworzenia dowolnego filmu na youtube [!], występują krótkie lecz denerwujące przycinki systemu. Przeskanowałem jeszcze dwukrotnie system lecz nic nowego nie wykryło. Dodam jeszcze, że malwarebytes blokuje co jakiś czas IP 193.17.41.93 niby wyczytałem w internecie że to nic groźnego ale...

Czyściłem historię firefoxa, przeczyszczałem system ccleanerem i Ashampoo WinOptimizer, przeinstalowywałem do nowszej wersji nic nie pomogło.

Wklejam logi: http://wklejto.pl/114902

I Extras: http://wklejto.pl/114903

Mam nadzieję że wszystko się rozwiążę, nie śpieszno mi dokonywać znowu reinstalacj windowsa.

Dziękuję z góry za każdą próbę pomocy i oczywiście za rozwiązanie problemu!


(Acorus) #2

Odinstaluj PandoraTV Toolbar.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.Zainstaluj aktualizacje do programow wskazanych przez: http://screen317.spywareinfoforum.org/SecurityCheck.exe jako out of date.