Komputer resetuje sie w trakcie instalacji systemu

Problem jak w temacie. Komputer resetuje mi sie podczas instalacji systemu, wywala bluescreen, blad STOP o tresci :

0x00000050 (0xF7FD02FE, 0x00000000, 0xF7FD02FE, 0x00000000).

Na gorze strony bluescreen jeszcze byl ten napis:

PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Podobny blad mialem takze przed proba instalacji windowsa, tuz po zniknieciu ekranu ladowania WINDOWS Xp. System, ktory probuje zainstalowac to Windows Xp SP 2.

Moja konfiguracja to :

Gigabyte GA-7va Rev 1.0

Athlon XP 2400+

Galaxy GeForce 7300 GT 128 mb

Kingston 1gb 3200

Modecom ATX 350W

WDC WD800BB 80 GB

Dysk jest sprawny poniewaz juz probowalem instalowac Windowsa na innym dysku i blad byl podobny. Poprzednio mialem problem z tym komputerem takze, zostala wymieniona plyta glowna, tamtem problem jakby zniknal ale teraz jest ten wyzej opisywany. Test pamieci RAM z plyty Ubuntu (inaczej nie potrafie sprawdzic i nie mam mozliwosci bez wchodzenia w Windowsa) wykazal ze kosc, ktora jest wpieta jest sprawna. Temperatury na procesorze i plycie to odpowiednio (tak bylo gdy Windows jeszcze byl sprawny) 49-54 i 32-33.

W czym moze lezec problem?

Zobacz tutaj http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=11 i odszukaj kod błędu o numerze 0x00000050

Kod ten oznacza przede wszystkim problem ze sprzętem. Zresztą przeczytaj tam krótki opis.

Zresetuj biosa. U mnie pomogło

Reset biosa nic nie pomogl, to jednak chyba pamiec… do tego posypala mi sie karta graficzna i siedze na mx2…