Komputer sam się resetuje

Witam

Mam taki prloblem, że przy odtwarzaniu muzyki w przeglądarce internetowej, zawsze po kilku minutach komputer się resetuje, natomiast podczas odtwarzania muzyki z odtwarzaczy, jak winamp, windows media player i innych, wszystko jest ok, więc nie wiem jaka może być przyczyna, za wszelkie sugestie z góry bardzo dziękuję.

Jakie ma parametry ten komputer?

Płyta główna- MSI MS-6156Zx

Procesor- Intel Pentium III 500 MHz

A jak temperatury? może zakurzony komp i dlatego tak działa lub co podłapał. Daj loga z combofixa i podobnych, ile ma ramu i jaka przeglądarka?

komputer ma wnętrze jak nowe, więc kurz odpada, system jest wczoraj zainstalowany, więc infekcja raczej też, ramu ma 319 MB, a jeśli chodzi o przeglądarkę to na wszystkich to samo, opera, frefox i google, i jeszcze jedno, testowałem ten dysk na innym komputerze i nie było problemów.

AndrewCors , sprawdź płytę główną pod względem napuchniętych/wylanych kondensatorów. Jeśli są całe załatw sobie inny zasilacz i zobacz jak PC zachowuje się na nim.

Właśnie podejrzewam że zasilacz, ale nie jestem do końca pewny, więc muszę sprawdzić na innym zasilaczu.

Dzięki