Komputer sam się restartuje

WItam! Dzisiaj około godziny 13:00 grałem w bf’a 3. Nagle komputer się SAM zrestarował -.- . Postarałem się to zignorować, gdyż przy uruchamianiu pokazała się akualizacja windows. Zdarzyło się tak jednak jeszcze 2 razy. Za ostatnim razem komputer działał około 1 godzine i 10 minut. Za każdym razem on się nie wyłącza, tylko nastepuje samoczynny reset. Podczas resetu dzieje się tak: Najpierw na monitorze pokazuje się napis Brak Sygnału i czarny ekran. Później dzwięk się zacina, później dzwięk znowu działa przez jakieś 3 sekundy, a na końcu dźwięk się laguje i brzęczy i następuje restart. Gdy windows chciał wysyłać informacje przyczyny niespodziewanego wyłączenia systemu, wyczytałem w szczegółach, że typ błedu to “BlueScreen” ale on sie przecież nie pokazuje tylko jest RESET ! :confused: Help !

mój miał podobną reakcję gdy się przegrzewała karta graficzna, sprawdź temperatury

Mam temperatury na wyświetlaczu w obudowie. Poroblem w tym iż wczoraj odkurzyłem cały komputer i zmieniłem pastę na CPU, a pare tygodni temu pastę na GPU, oraz temperatura w programie na komputerze yła inna o conajmniej 20C niż na obudowie. W programie: CPU: 80C, GPU: 60C, SYS: 50C. Obudowa: CPU: 47C, HDD: 39C, SYS: 32C. Nie wiem jak to rozumieć.

Sprawdź poprawność zamontowania radiatora na CPU oraz wiatraka na karcie graficznej