Komputer sam się wyłącza co dokładnie 30 minut

tak dalej sie wyłącza pomimo robieniu skana

  1. ESET miał wykonać skan, a Ty miałeś umieścić plik wynikowy
    Pojawił się jakiś?

  2. Odinstaluj APP Center jak radzi @anon44497448

  3. Jeśli odinstalowałeś MBAM to zrób nowy skan FRST i wstaw pliki do wglądu

https://pastebin.pl/view/09c64bd0 <---- link do addition
https://pastebin.pl/view/1676596f <----- link do frst

O co wy walczycie, tam jest wszystko spiracone od systemu po gierki, cuda na patyku. Reinstall systemu jak napisałem na początku. 3 razy już by to zrobił.
Cześć
linia 57 . KMSpico (HKLM…{8B29D47F-92E2-4C20-9EE0-F710991F5D7C}_is1) (Version: - )
“Alternatywny” aktywator windowsa

A o co chodzi z tym skakaniem po wątkach?, że staram się pomagać?
A wywal mnie
Młodych trzeba czasami pouczać


Pomagaj dalej

Nie znam się na konkretnym systemie, tylko na ogólnym działaniu, a wszędzie jest to samo.
Wolę się zapytac niz grzebać, zawsze są jacyś mądrzejsi w danym temacie.
Kilka lat temu tutorial do Kodi robilem, , bo piłka nożna. I spece od systemu to nie spece od programów. i informatycy mają problem ze sprzętem…jest:


że mi się chciało…

Ja nie piszę jak naprawić kernel Linuxa. Nie piszę jak próbować naprawić jeden z 400 systemów na nim opartych. Juz się na tym nie znam. Od dawna. Doradzam czasem w Windows, bo być moze coś o nim wiem. Ale jedno wiem na pewno. To nie takie same systemy. A ze na ekranie widzisz cos podobnego?
Jedno i drugie nawala. Tak samo nie naprawisz
A co błąd lub niewiedza, to reinstalka? Ze smartfonem tak samo?

Problem który zauważył @jajecpl jest nieco tutaj inny.
Mamy tutaj próbę ratowania pirackiego systemu zainstalowanymi pirackimi aplikacjami/grami.
Więc jego radę/opinię, że zamiast ratować ten śmietnik należy go zaorać i po bożemu zainstalować oryginalny system uważam za całkiem słuszną i na miejscu.

W końcu ktoś mnie zrozumiał.

gierki z najbardziej znanych marek są spiracone? nie wiem jak wam się w głowie poprzewracało

Co ma “marka” gry do tego czy pochodzi z pirackiego źródła czy nie to chyba tylko ty wiesz.
Już pal licho te gry. System masz piracki i należy go jak wyżej napisano “zaorać” a nie ratować.

iJulek sam sobie lajka daje, :rofl:
Zgadzam sie z resztą system do formatu. dla BHP jeszcze biosa bym przeflashował.
Tylko instalacja z oryginalnego windowsa a nie żeby sformatować i na nowo piratami załadować…

iJuliusz tu decyduje komu naprawia. I tyle.

Nie do końca. O tym decyduje regulamin tego forum. A w nim jasno jest powiedziane, że nie pomaga się osobom z nielegalnym oprogramowaniem.

To zgłoś do administratora ze popełniono wykroczenie przeciw regulaminowi.

Co ty. Już zgłosiłem moim kumplom z komendy i już jadą do autora tematu. :rofl:

Masz rację :wink:
Kliknąłem raz rano w smartfonie, żeby zobaczyć kto dał lajka i mój też się zapisał :rofl:
A odkliknąć nie mogłem, bo wyskoczyło info, że “za dużo akcji” i muszę czekać 13 godzin, no to czekam jeszcze 4:smiley:
obraz

Ja pomagam osobom z problemami z komputerem, a nie z sumieniem.
Nie oczekuję też tłumaczeń.
Oczywiście posiadacz “pirackiego” oprogramowania otrzyma pomoc z mojej strony, ale zazwyczaj też informacje o konsekwencjach takiego działania. W końcu to dział Bezpieczeństwo

Fakt, że był uruchomiony Autoaktywator, wzbudził zainteresowanie innych użytkowników Naszego Forum.
@PLMaliPL To, czy zainstalujesz system od nowa (oryginalny), to Twoja decyzja.
Miej świadomość, że autoaktywator był bardzo często powodem zawirusowania komputera, łącznie z zaszyfrowaniem wszystkich ważnych plików.

Wyłączanie się sprzętu co jakiś czas, z dokładnością jak w zegarku, najczęściej właśnie po 30 minutach, wskazuje na problem z Intel Management Engine.
Nie wiem jak się to rozwiązuje.

Można próbować uszkodzić IME ale to już raczej najagresywniejsza naprawa.