Komputer sam sie wyłącza

Przed chwila (po raz 2) … Miało miejsce samo-wyłączenie Pc’ta , Gram gram i nagle “pach” komp sie wyłączył … No wiec myślę jakieś spięcie … Wiec próbuję go włączyć jeszcze raz … No wiec odpalam i po 3 sekundach znowu sie wyłącza … No to postanowiłem odłączyć/podłączyć kabel zasilający i po tym patencie komp odpalił sie poprawnie … Zastanawia mnie co jest przyczyną ?

sprawdź temperatury, sprawdź stan kondensatorów (czy nie są wypukłe) w sekcji zasilania procesora, podaj jaki masz zasilacz oraz resztę konfiguracji.

Soorki … Ale nie wiem jak ponieważ nie znam sie dobrze na PC’tach :stuck_out_tongue: … Konfiguracja: Zasilacz FEEL 300atx12v 300w

Plyta glowna:ASUS p5vd2-mx p4m890 SATA2 LAN raid VGA uATX

Grafika: Geforce 7100 GS 128mbtc 512

Ram: 512 DDR2 533MHz

Do zmiany na Delte 350-400W lub Fortrona 350W HLN z allegro, bo ten zasilacz to spalacz kompów, na dodatek jest bardzo słaby.

Scorpio … Mistrzu to mi powiedz jaki by kupić zasilacz tak na przyszłość bo i tak po czasie mam zamiar wymienić pół kompa (ale nie teraz bo funduszy nie ma) :stuck_out_tongue:

Z tańszych polecam Delta 400W z droższych Amacrox Warrior AX450-PNF/Modecom MC-400 lub HuntKey HK-350AP.