Komputer sam się wyłącza

Zasilacz odpada bo trzy już sprawdząłem! Procek osiąga nie prawdopodobne temperatury 44 stopnie na radiatorze! a w samym procku z 70 stopni! tak samo mostek północny! co mam zrobić na gwarancje dać?

czyściłeś wentylator na procku?

Przed zamontowaniem nowej karty usunąłeś dokładnie (programem Driver Cleaner) sterowniki poprzedniej karty graficznej ?

Ten problem występuje tylko na grze NFS: Pro Street, czy na innych również ?

Procesor jest nowy ma 10dni, sterowniki stare usunełem…wszystko wyczyściłem…Chłodzenie mam z Boxa AMD. Problem występuje we wszystkich grach :frowning: Poprostu radiator dociera do 50 stopni przy graniu 20-minutowym około, procek pewnie około 70 wtedy, nawet jak sprawdzałem w biosie po ponownym uruchomieniu 77! Może płyta główna nie wyrabia! choć konfliktów pomiędzy podzespołami nie ma…wszystko jest dopasowane…co mam zrobić? na gwarancje? to wtedy spytają jaki powód… :?

Może by coś pomogło kupić inne chłodzenie i firmową pastę termoprzewodzącą? Przypominam kupiłem kartę 8600Gt O/C Gear którą mogę kręcić z panela (czego nie robie), zamontowałem ją, sterowniki stare usunełem, nowe wgrałem i po kilkunastu min. grania procek osiąga około 70 stopni i się wyłącza komp. jakbym zasilanie odciął. Co mam z tym zrobić? przydałby się jakiś dobry informatyk który mi odpowie na tym forum, bo na takiego z miasta nie mam kasy :? :frowning: :frowning: pozdrawiam!

Witam…Ja tez mam taki problem gram sobie w taka gre i bach reset wyskakuje blad na caly ekran w niebieskim tle i trzeba resetowac zeby odpalic a teraz nawet jak klikne tylko w ikonke tej gry to automatycznie sie resetuje…

P.S: To jest nowy komputer…max.1 miesiąc na starym tez tak sie dzialo i byl juz naprawde taki sobie to kupiony zostal nowy ze starego tylko jest karta sieciowa i nagrywarka…

Procek:CPU Intel Dual Core E6550 2.33 GHz

Ram:RAM DDR2 1GB 800MHz

Zasilacz: Feel 3 400W

Asus 8600GT 256MB

A blad ktory wyskakuje to:

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Prosze o pomoc… :?

A spr. chłopcze czy nie masz spalonych kondensatorów na płycie głównej ?

To te lekko wypukłe, muszą być “idealnie” płaskie…

Ja też mam teraz co chwila restart kompa jak zapodam grę, oglądam filmiki na przeglądarce itp.

A winą są 3 wyjarane kondensatory koło procesora, wiec zanim zaczniesz kupować zasilacze nowe pamięci spr. te kondensatorki…