Komputer sam sie wylacza

No więc nie wiem od czego zaczac ale jak mowia najlepiej od poczatku . 2 tygodznie temu kupiłem sobie nowy komputer Windows vista procesor core duo 2,4GHz 2048 tam Geforce 8600 . Noi wszystko pięknie zainstalowalem sobie gre z ktora do dzis nie mam zadnych problemow. Ale jakies 4 dni temu zainstalowalem inna gre grałem w nia niespelna 10 min i co ?? komp sie wylacza . Skasowałem wiec ta gre i wszystko bylo w porzadku . jednak dzisiaj zainstalowalem gta sa i znow o samo . mianowicie pogram 10 min i komp sie wylacza. Ja nie dajac za wygrana caly czas prubuje go uruchomic jednak on caly czas sie wylacza . Wylaczylem wiec kompa ze swiatelka w zasilaniu odczekalem 5 min i znow jest o.K . jednak do czasu gdy znow nie wlacze Sanandreas bowiem po wlaczeniu komputer znow sie wylacza!! Jezeli ktos wie czego to przyczyna to niech mi pomoze. Błagam !

Na wczesniej zalozonym temacie ktos pisał że moze to być przyczyna karty muzycznej jednak to na pewno nie o to chodzi . Pomożecie ??

Jaki masz zasilacz?

Albo wina zasilacza jak sugeruje welur , bądź coś się grzeje np karta graficzna gdy przekroczy pewną temperaturkę komputer się resetuje. Więc jakby nie było wina sprzętu, więc chyba najlepiej oddać na gwwarancję skoro nowy :slight_smile:

tony715 , Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

A może dokupic jakiś wiatrak , który ochlodzi inne części od kopomutera ?? Jak myslicie ??

A jeszcze jedno. Gdy gram sobie w GTA:SA komputer ani nie warczy tylko spokojnie i cicho sobie pracuje.