Komputer sam się wyłącza

Witam. Mam problem. Otóż komputer sam się wyłącza. Np. gdy włącze CS’a po około 15 min. wyłączy się. Gdy go próbuję włączyć znowu się wyłącza. Gdy go odpalam poraz drugi jest normalnie tylko wyskakuje mi uruchomienie w trybie awaryjnym itp. Myślę że jest to spowodowane temperaturą procesora. Mój procesor to AMD Athlon 64 x3 Dual Core 4400+ 2,3 ghz. Zainstalowałem SpeedFan i oto temperatury :

2d0b8cj.png

Nie wiem która to temperatura procesora 8) Jak myślicie ? czy te temperatury są normalne czy wysokie jak na ten procek ?

Temp. nie jest krytyczna jednak warta uwagi. Najdokładniej temp. podaje BIOS. Radziłbym więc tam sprawdzić temperaturę.

Karol3kk , jaki zasilacz posiadasz?

Napiszesz, jak poznasz odpowiedź.

Sprawdź też czy nie masz uszkodzonej kości ram(tak jak ja mam :frowning: ).

Przetestuj je Rightmark Memory Analyzer, a potem przeyestuj Memtest86+ .

Uszkodzone kościo bla bla bla. Najpierw zanim bawic sie w BIOSie itp rozkrec kompa, troche go przedmuchaj i odkurz. Jeśli Twoj komp stoi na podlodze to najprawdopodobniej sie zakurzył, ja miałem osobiście taki motyw, że komp sam mi się gasił i mogłem go dopiero po paru minutach włączyć. Temperatura Biosu była także wysoka szybko się grzała płyta i wogole często się mi system wieszał, także polecam odkurzaczyk i juz :). Pozdrawiam serdecznie

kaspergo , Tak właśnie myślałem, bo na starym komputerze też tak miałem. Niestety jak rozkręciłem był czyściutki , zero kurzu :confused: Już bym wolał go wyczyścić i mieć spokój heh. Przetestuje pamięci ram. Mam Patriot 2 GB 800 mhz. Może coś poszło :confused: