Komputer sam się wyłącza

Witam.

Ten problem pojawiał mi się juz kilka razy, ale bardzo rzadko, lecz w ciągu ostatniego tygodnia bardzo sie nasilił. Wczoraj po studiowaniu forum, zaczelem zmieniać sterowniki, ostatecznie komputer nie włączał się nawet w trybie awaryjnym :expressionless: Zrobilem formatowanie i ponownie zainstalowałem XP. Komputer działał poprawnie póki nie zainstalowałem sterowników z płyty dołączonej do komputera. Wszystko zaczęło się powtarzać - załączał sie cały czas w kółko. Teraz znowu mam świeżego Windowsa, tym razem bez sterowników, póki co działa poprawnie, ale niewiem co dalej.

Sprzęt: AMD Athlon 1700+, GeForce4 MX, zasilacz Codegen 300 W ( wiem, nie najlepszy :stuck_out_tongue: )

Bios - Hardware Monitor:

Vcore - 1.504V, Vcc 2.5V - 2.480V, Vcc3.3V - 3.296V, Vcc5V - 4.919V, +12V - 12.224V, SB3V - 3.376V, -12V - (-11.803V), SB5V - 4.999V/4.972V, VBAT - 3.392V/3.376V, System Fan Speed - 0 RPM, CPU Fan Speed 4560 RPM, System temp. 34C/93F, CPU temp. 42C/107F

Odczyt z Everest Ultimate: http://www.wrzuta.pl/obraz/4TEBMUVbVw/

Czekam na pomoc :wink:

A od czego stery powodują te “błędy”??

Spróbuj najnowsze ze str. producenta.

Początkowo z karty graficznej, choc miałem najnowsze ( Degguber Windows wykazywał błąd ntoskrnl.exe). Później jak zaczęłem zmieniać to były sterowniki z kontrolerów multimedi audio ( cmuda.sys lub cos takiego).