Komputer sam się wyłącza

Otóż od jakiegoś czasu mam problem - komp sam się nagle wyłącza(nawet podczas korzystania z przeglądarki), a wiatraczki zaczynają szumieć jak lokomotywa. Przeczyściłem wszytko w środku nie ma śladu kurzu ,a problem nadal istnieje. Czy mogę coś zrobić oprócz kupowania nowego chłodzenia ?

Proc: AMD Phenom 8650 Triple-core

Karta: NVidia 9800 GTX

Pamięć: godram 2 gb

Dysk: 250 gb samsung

Zasilacz: gps-500ab a

beztytuugvz.png

Nie montowałem niczego nowego, a zasilacz chyba dobry bo jak pamiętam 180 zeta na niego wybuliłem

Witaj podaj markę i moc zasilacza to nam więcej powie niż sama cena.

Zasilacz: gps-500 AB A

AC IMPUT

115V 10 A

FREQUENCY

47-63Hz

MAX POWER 500 W

Taki??

http://cokupic.pl/opinie/Chieftec-500W- … a9c0584c84

Ma bardzo dobre opinie, nie wydaję mi się, że to złom.

taki sam, więc macie jakieś pomysły ? Czy muszę kupić nowe chłodzenie ?

A czyściłeś może radiator?Też tak miałem i to nie raz…Raz pomagało czyszczenie, a raz tylko reinstalka…bo komputer był tak zasyfiały, że szok…

Komp się wyłącza, czy resetuje? Jak resetuje to mogę pomóc, ale módl się aby to nie było to :smiley:

Hmm resetuje się ale nie wgrywa się windows od nowa tylko czarny ekran, więc i tak muszę go wyłączać z prądu aby uruchomić jeszcze raz.

Aaaa, to luzik, przeczyść kartę graficzną, wyciągnij, i włóż jeszcze raz. Zrób to bardzo dokładnie, a problem ustąpi :slight_smile:

Pewnie podczas ponownego włączania jeszcze “pipczy” i się resetuje po kilka razy pod rząd. Jak nie ustąpi to coś z kartą jest nie tak.

pozdro