Komputer sam sie wylacza

Witam.Mam problem z laptopem,mianowicie wylacza sie po kilku minutach,ale zawsze w nieregularnych odstepach.Czytalem wszystkie posty dotyczace tego zagadnienia,ale wiele rzeczy jest dla mnie nowych.Np ustawienia Biosu.Nie wiem jakie sa prawidlowe,bo ogolnie moja wiedza na ten temat jest skromna.Problem rozpoczal sie od momentu kiedy antywirus zakomunikowal ze mam szkodnika do usuniecia.Schowalem go zatem do kwarantanny ale od tamtej pory moj laptop Fujitsu-Siemens funkcjonuje niepoprawnie.Nie moge nawet go przeskanowac bo sie po chwili wylacza.Prosze o jakies porady zanim pojde do serwisu.Dziekuje.

Lapek zasilany z baterii czy z gniazdka? :slight_smile:

Bateria jest,ale jest podlaczony do gniazdka.

Dodane 07.09.2009 (Pn) 21:34

Np robie teraz analize dysku i komp sie wypial.Jak chce go wlaczyc to dostaje informacje,ze system Win analizuje dysk

Hmm. Spróbuj podłączyć do gniazdka ale z wyjętą baterią. :slight_smile:

probowalem te mozliwosci i z bateria i z samym zasilaniem z sieci.Nerwy mnie biora bo laptopa kupilem w Polsce a mieszkam za granica.Ten sprzet ma 2 miesiace.System oczywiscie Vista (32)

Dodane 07.09.2009 (Pn) 21:46

probowalem te mozliwosci i z bateria i z samym zasilaniem z sieci.Nerwy mnie biora bo laptopa kupilem w Polsce a mieszkam za granica.Ten sprzet ma 2 miesiace.System oczywiscie Vista (32)