Komputer Sam Się Wyłacza

Witam mam pewien problem.Otóż komputer sam sie wyłącza gdy gram w jakakolwiek gre badz ogladam dość długi film.Nie jest to kwestia zasilacza ponieważ sprawdziłem czy tak samo będzie się działo na innym i niestety problem dalej występował.Komputer wyłącza sie po około 15 min gry ,gry odrazu włączam go ponownie przy ładowaniu windowsa spowrotem sie wyłącza,dopiero po odczekaniu z 30s-2min włacza się spowrotem normalnie.Dodam iż po właczeniu komputera włacze spowrotem grę tak samo po 15 min wyłacza sie spowrotem.Czyściłem calego kompa od wiatrakow po inne ustrojstwa, pochodził 2 dni normalnie i póżniej od nowa polska ludowa.

AMD Athlon 64x2 4000+

NVIDIA GeForce 7300 GS

Zasilacz FeveR model:LC-8400BTX

Jestem gotowy do współpracy z kimś ogarnietym w tych sprawach.Z góry dziękuje.

Dołaczam temperatury w stanie spoczynku i tuż przed wyłaczeniem komputera z tego co widze procek to isty wulkan zapewne za bardzo sie grzeje i sie komp wyłacza przez to ale wolałbym aby ktoś ogarnięty sie wypowiedział.A jeżeli to procek to co moge zaradzić w tej sytuacji.

post-221409-0-54477200-1432663238_thumb.

post-221409-0-70412400-1432665069_thumb.

 

Dokładnie tak. Wyczyść chłodzenie na procesorze, zdejmij starą pastę termoprzewodzącą i nałóż nową.

Do zamknięcia sprawę załatwiła pasta plus spray z powietrzem dziekuje.