Komputer sam sie wyłącza

Bardzo proszę o sprawdzenie i może jakies pomysły. Kilka dni temu było coś o zrzucaniu pamięci fizycznej, ale nie wiem o co chodzi i od tej pory po paru minutach pracy jest restart

Zainstalowane są dwa firewalle,KIS+Kerio.Po co? Z tego co wiem to w ogóle Kaspersky(antywirus) i Kerio nie znoszą się wzajemnie. KIS stanowi pełną ochronę kompa,ma również wbudowaną zaporę.Odinstalowałabym w tym wypadku Kerio+czyszczenie rejestru.

Poza tym parę śmieci do usunięcia ale czekaj,niech wypowiedzą się specjaliści.

Usuń Hijackiem te wpisy:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Silent Runners

Kosmetycznie: Otwórz edytor rejestru Start >>> Uruchom >>> regedit i przejdź do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager

Tam kliknij podwójnie na wartość BootExecute i z okienka usuń wszystko z wyjątkiem autocheck autochk *

Przeczyść rejestr (polecam do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344), zrób defragmentację, oraz przejrzyj: Optymalizacja XP

Wejdź: Start --> uruchom --> msconfig i w zakładce uruchamianie odznacz (według Ciebie) niepotrzbne przy autostarcie programy :slight_smile:

Kurde dziwne zrobiłam tak jak mówiłeś. Kiedy wpisuje msconfig wyświetla sie komunikat ze system windows nie może odnależć pliku :o co w takiej sytuacji zrobić?

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą TASKMG.REG

Plik podwójnie klikasz i potwierdzasz.

Gutek2222 - przecież to jest fix na zablokowany Menedżer zadań :wink:

Poczytaj tutaj --> http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 13977.html

wiem co to jest - przędzej ten link- http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry63451

nic to nie pomogło

Zastasuj sie do tego http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … entry63451

a jak odblokować menadżer zadań? rozumie że teraz jest zablokowany

Nic nie pisałeś, żeby by zablokowany :roll:

żle zrozumiałam . :oops:

przez wyszukiwanie ten plik msconfig jest odnajdowany, czy jest jakiś sposób aby działał przez wiersz poleceń?

po restarcie wyskakuje komunikat /narzedzie konfiguracji systemu/ , wyłączyłam zbędne programy które sie ladowały razem ze startem systemu jak zaznaczyć uruchamianie normalne czy selektywna?

Sprawdzałaś, czy masz taką wartość: (Default) REG_SZ C:\WINDOWS\PCHEALTH\HELPCTR\Binaries\MSConfig.exe w kluczu:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Paths\MSCONFIG.EXE

Zaptaszkuj okno i kliknij OK - po restarcie już nie wyskoczy :slight_smile:

BTW> Przepraszam za “zmianę” płci :oops:

Sorry ale kombinowałam jak to sprawdzić i dalej nie wiem :oops: może jakś podpowiedz krok po kroku :oops:

Start --> uruchom --> regedit i przechodzisz do klucza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Paths\MSCONFIG.EXE

I z prawej strony okienka sprawdzasz wartość, czy jest: C:\WINDOWS\PCHEALTH\HELPCTR\Binaries\MSConfig.exe

W App Paths wcale nie ma ms config :o sprawdzałam 2 razy

Z lewej strony okna po rozwinięciu App Paths nie ma? Musi być :slight_smile:

zrobiłam screena ale nie moge go wrzucić na serwer a wkleic nie wiem jak cholera szlag mnie trafi! !!

:arrow: Jak wstawić zrzut pulpitu?