Komputer sam się zresetował


(B3308540) #1

Witam

Niedawno miałem problem: zrobił mi się automatyczny reset komputera. Komputer się zresetował gdzieś po 20min po włączeniu. Jeszcze przed restartem ok. 10min sprawdzałem temperaturę procesora, temperatura wynosiła 27 stopni C.

Pytanie czy przez coś innego mógł komputer się zrestartować np. przez wirusy itp.

LOGI: http://wklej.org/id/544170/http://wklej.org/id/544173/

PS. Raczej nie mam robactwa na komputerze...


(Ostatni Mohikanin) #2

Być może proces automatycznych aktualizacji zadecydował o restarcie. Jeżeli stało się tak jeden jedyny raz, nie ma powodu do obaw.


(B3308540) #3

Automatyczne aktualizacje były wyłączone.


(Kris-is) #4

http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-pomoca-bluescreenview-t376739.html Zapodaj raport.


#5

Totono , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(B3308540) #6

Zapomniałem jeszcze czegoś dopisać na początku wtedy miałem wyłączony ekran, dziś przeglądałem ustawienia Uruchamianie i odzyskiwanie i tam była zaznaczona Opcja Automatycznie uruchom ponownie.

Co do raportu: skanuje się minidump i nic n3smjp.png


(Kris-is) #7

No nie wiem, skoro nie wyszukuje nic, to być może nie zapisał się żaden zrzut pamięci do pliku minidump :roll: Na wszelki wypadek poszukaj na partycji systemowej folderu WINDOWS i w nim folderu Minidump - tak jak na screenie który dałeś, na górnej belce pisze - i sprawdź czy są w nim jakieś pliki.

Co do opcji “Automatycznie uruchom ponownie” to jeśli ją odznaczysz, to przy następnym BlueScreenie kiedykolwiek się takowy pojawi, to powinieneś go zobaczyć, a nie jak teraz tylko restart kompa…


(B3308540) #8

W folderze Minidump nic nie ma…

Dzięki za pomoc