Komputer sam wyłącza się podczas obciążenia./zasilacz?

Witam!

Mam problem, ponieważ mam komputer :AMD 2,4Ghz x2|2gb ram ddr2| gf 8600gt 512ddr2 i zasilacz 400w firmy nie pamiętam i mam kłopot gdy gram w counter strike lub serfuje po necie komputer lekko nagrzewa sie a przy takich tytułach jak Grand Theft Auto IV Komputer wyłącza się po pół godzinnym graniu a nawet przy Sniper Ghost Warrior. Podejrzewam że to zasilacz tylko czy mogę korzystać z komputera żeby niczego nie spalić jeżeli komputer z tyłu tam gdzie zasilacz nagrzewa się tak że ledwo można dotknąć i deska od biurka po drugiej stronie jest ciepła.Czy mogę chodzić chociaż po necie?? komputer nagrzewa sie mocno dopiero po 7 godz pracy bez obciążenia

Z góry dzięki za odpowiedz

Postaraj się o lepszą wentylację komputera. Wysuń go trochę z biurka, zdejmij boczną osłonę, to może przetrzyma do zakupu nowego zasilacza.

Wyczyść radiatory z kurzu.

minimen , nie krzycz. Zmień wielkie litery na małe. Nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych pytajników w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę, ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978

Sprawdz jaki to zasilacz ;] otwórz obudowę i powinno pisać ;] najważniejsza marka ale jak się wyłącza to stawiał bym na niego ;] napisz jaką masz pełną konfigurację komputera to coś doradzimy ;] Zadbaj też o dobry przepływ powietrza ;] zamontuj gdzie masz miejsca na dodatkowe wiatraki itp… ;]

edit:

do moderatora… dopiero po napisaniu zauważyłem twój wpis a pisanie pod ostrzeżeniami jest niezgodne z regulaminem także przepraszam :frowning: można skasować ten wpis ;]

Skąd wiesz, że tylko lekko się nagrzewa? Sprawdź dokładne temperatury pomiar-temperatur-t340449.html i ten zasilacz.