Komputer (sama jednostka) do 1500-1600zł!

Witam!

Tak jak w temacie tyle, że mam starą obudowe, dvd i dysk, więc tych rzeczy nie potrzebuje. Podsumowując potrzebny:

procek

pł. główna

zasilacz

grafika

ram

To tyle (chyba, że o czymś zapomniałem). Chodzi o typowy komputer do gier. Złoży się coś?

piootrek2 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jeśli nie chodzi o najnowsze gry, to złożysz.

Wystarczyłoby w zasadzie 1800zł.

Nie jestem jakimś zapaleńcem jeżeli chodzi o gry, chociaż nie ukrywam, że pograłbym w nowego coda, starcrafta2 czy Diablo3. Potrzebuje czegoś co mi pociągnie takie gry nie koniecznie na FULL ustawieniach. Niestety mój staruszek odmówił posługi^^

piootrek2 , niestety do tych gierek 2 stówki więcej byłyby mile widziane, by pograć na przyzwoitym poziomie (czyt. nie na niskich detalach i najniższej rozdzielczości).

Może i mi się uda wykombinować coś więcej. Byłby może ktoś w stanie złożyć za te wspomniane 1800 jakiś zestawik w którym części by pasowały do siebie bo ja jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o te sprawy. Albo chociaż poleć jakieś części?

Procesor: AMD Phenom II X4 955 Black Edit /3.2GHz, 125W, AM3, BOX, rev. C3/ 499 zł

Płyta główna: AsRock 970 Extreme3 /AMD 970GX, AM3+/ 349 zł

Pamięć RAM: A-Data 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 Gaming v2.0 XPG 135 zł

Karta graficzna: Asus GeForce GTX 550 Ti DC 1GB DDR5 /192bit/ 2xDVI/HDMI 530 zł

Zasilacz: Corsair 600W [CMPSU-600CXV2EU] 285 zł

Suma: 1798zł brutto, 1461zł netto

Ceny z esc.pl