Komputer się muli i nie otwiera stron internetowych

Od pewnego czasu komputer bardzo się muli, nie otwiera stron internetowych, albo robi inne dziwne rzeczy. Skanowałam go na różne sposoby. Nic to nie dało. Dlatego proszę o sprawdzenie loga. Jestem osobą już nie młodą i początkującą w zakresie wiedzy komputerowej dlatego

proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuję za pomoc

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Daj log z Silenta, ponieważ HJT czysty.

Czy teraz mam zmienić tytuł ? Co do loga z Silenta to muszę jeszcze poczytać co to jest i jak się to robi. Wiedziałam, że zrobię coś nie tak, ale człowiek uczy się na błędach. Dzięki za szybką odpowiedź.

Popraw użyj opcji zmień - temat ma informowac o problemie.

jakie? Więcej szczegółów, informacji przydadnych w rozwiązaniu problemu

Czy teraz jest dobrze ? Stawiałam system od nowa. Zauważyłam, że komputer nie chodzi tak jak dawniej. Zdjęcia które usunęłam, po ponownym uruchomieniu komputera pojawiły się znowu. Strony w internecie bardzo długo się otwierają lub nie otwierają się wcale. Często też nie mogę ściągać plików. Dzisiaj też, kiedy chciałam skorzystać z porad na forum, kilka razy wyświetlał się napis “gotowe”, a ekran był pusty. Najbardziej przeszkadza mi to otwieranie stron w internecie. Jak już wspomniałam skanowałam komputer, przeprowadziłam optymalizację i nic to nie dało. Właśnie dlatego prosiłam o sprawdzenie tego loga. Nie jestem zbyt biegła w wiedzy komputerowej, ale szybko się uczę. Może ktoś doradzi mi gdzie mam szukać problemu.

Złączono Posty : 30.01.2007 (Wto) 15:24

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update :wink:

Odinstaluj DAP i Spyware Doctor

Wykonałam wszystkie polecenia. Chyba jest dobrze. Mam tylko pytanie dlaczego nie można używać DAP. Czy ten był taki wadliwy, czy w ogóle go nie instalować. Dziękuję serdecznie za pomoc.

Razem z nim instaluje się syf :slight_smile: