Komputer się muli i nie otwiera stron internetowych

(Mufka) #1

Od pewnego czasu komputer bardzo się muli, nie otwiera stron internetowych, albo robi inne dziwne rzeczy. Skanowałam go na różne sposoby. Nic to nie dało. Dlatego proszę o sprawdzenie loga. Jestem osobą już nie młodą i początkującą w zakresie wiedzy komputerowej dlatego

proszę o wyrozumiałość. Z góry dziękuję za pomoc

(Gutek) #2

Zastosuj się do tego Tematu i zmień tytuł tematu na konkretny inaczej KOSZ

Pozdrawiam Gutek2222

Daj log z Silenta, ponieważ HJT czysty.

(Mufka) #3

Czy teraz mam zmienić tytuł ? Co do loga z Silenta to muszę jeszcze poczytać co to jest i jak się to robi. Wiedziałam, że zrobię coś nie tak, ale człowiek uczy się na błędach. Dzięki za szybką odpowiedź.

(Gutek) #4

Popraw użyj opcji zmień - temat ma informowac o problemie.

jakie? Więcej szczegółów, informacji przydadnych w rozwiązaniu problemu

(Mufka) #5

Czy teraz jest dobrze ? Stawiałam system od nowa. Zauważyłam, że komputer nie chodzi tak jak dawniej. Zdjęcia które usunęłam, po ponownym uruchomieniu komputera pojawiły się znowu. Strony w internecie bardzo długo się otwierają lub nie otwierają się wcale. Często też nie mogę ściągać plików. Dzisiaj też, kiedy chciałam skorzystać z porad na forum, kilka razy wyświetlał się napis "gotowe", a ekran był pusty. Najbardziej przeszkadza mi to otwieranie stron w internecie. Jak już wspomniałam skanowałam komputer, przeprowadziłam optymalizację i nic to nie dało. Właśnie dlatego prosiłam o sprawdzenie tego loga. Nie jestem zbyt biegła w wiedzy komputerowej, ale szybko się uczę. Może ktoś doradzi mi gdzie mam szukać problemu.

Złączono Posty : 30.01.2007 (Wto) 15:24

(Gutek) #6

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Ustaw rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij podwójnie zrobiony plik i potwierdź >>> reset kompa

Skan AVG Anti-Spyware 7.5 po update :wink:

Odinstaluj DAP i Spyware Doctor

(Mufka) #7

Wykonałam wszystkie polecenia. Chyba jest dobrze. Mam tylko pytanie dlaczego nie można używać DAP. Czy ten był taki wadliwy, czy w ogóle go nie instalować. Dziękuję serdecznie za pomoc.

(Gutek) #8

Razem z nim instaluje się syf :slight_smile: