Komputer się muli

(Mufka) #1

Od pewnego czasu mój komputer bardzo się muli. Nie wiem co się dzieje. Skanowałam go na różne sposoby i nic nie wykazało. Regularnie oczyszczam dysk i defragmentuję. Proszę o rady i z góry dziękuję.

(Gutek) #2

Optymalizacja - http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76580 była robiona, po drugie jaki system?

(Diver8) #3

& Pozakanczaj niepotrzebne procesy działające w tle.

& wklej log z HJ.

& jakie masz zużycie procesora i pliku stronicowego? (ctrl+alt+del zakładka Wydajność w widnows Xp )

(JNJN) #4

XP sprawdź w jakim trybie pracują dyski i napędy(DMA).

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... 851#213851

Jak nowy system,czy stery do płyty głównej wgrane.

(Mufka) #5

Dziękuję za rady. Optymalizację systemu wykonałam. Mam XP z nakładka serwice paka. Zużycie procesora ok. 5, pliku stron 370 MB. Nie wiem co to znaczy, bo jestem osobą dość leciwą i proszę wybaczyć mi moją nieznajomość z zakresu wiedzy komputerowej. Nie wiem jak sprawdzać napędy dysków. Wiem, że do tej pory wszystko było ok. Ponoć za duże mam zużycie procesora w svchost.exe. bo 32 276 K. Co do skanowania to je przeprowadzałam. Mam Kasperskiego Anti-Virus Personal i Anti-Hacker. Oczyszczam też Odkurzaczem. Usuwam pliki internetowe, cookie i temopry. Czyszczę historię. Defragmentuję programem Diskeeper. Używam też Ad-Aware. Dalej nie wiem czy mi się coś nie zasadziło w systemie.

Złączono Posta : 21.06.2006 (Sro) 20:04

Dzięki ! Wiadomość z ostatniej chwili. Chyba pomogła optymalizacja. Mam nadzieję, że to nie chwilowa poprawa.

(Tysiackoni) #6

Moim chłopskim zdaniem musiałeś coś zainstalować głupiego albo wrzuciłeś za dużo plików do udostępniena na eMule, :stuck_out_tongue: . mój też ostatnio coraz ciężej chodzi. najlepiej poobsruj ile ci bierze ramu i porównaj z tym co masz w komputerze, mi tak przy ok 150% urzycia ramu ciężko się pracuje.

A tak w ogóle to najleprzym lekarstwem jest format :P:P:P

Pozdro.

(Gutek) #7

pitfok nie wypowiadaj się

:x

Zobacz na odpowiedź