Komputer się nie uruchamia. pomocy

Witam. Mam poważny problem z komputerem a mianowicie posiadam internet z modemem od ery Huawei E220 pod usb i od pewnego czasu gdy podłączyłem modem pod usb i połączyłem się z siecią, mój komputer przestał reagowac. Zrobiłem formata i zainstalowałem od nowa windowsa i przy uruchamianiu pokazywał się niebieski obraz i cos było napisane po czym komputer się restartował. Zanstalowałem windowsa jeszcze raz i było w porządku. Gdy uruchomiłem go ponownie lub zrestartowałem to system po prostu znikał !!

Zainstalowałem windowsa po raz kolejny i znowu było to samo… Sytuacja powtarzała się ze 3 razy jeszcze:( wyłączyłem komputer na jakiś czas. 1 godzinę później włączam komputer a tu przy uruchamianiu gdy wyskakuje taka tabelka z informacjami komputera i miga taka kreska w lewym dolnym rogu komputer nie chce się uruchamiac dalej…Stoi cały czas w miejscu. resetowałem kompa kilka razy i jest to samo:( Błagam pomóżcie mi! !!

przeinstaluj jeszcze raz system (bez formatowania)

A w trybie awaryjnym się uruchamia normalnie?

W trybie awaryjnym też próbowałem i nic… a bez formatowania chyba raczej będzie to samo:(

I zapomniałem jeszcze o jeden rzeczy… Przy instalacji jakiego kolwiek systemu przy instalacji nie wykrywa mi w ogóle dysku twardego:( A w biosie wszystko jest w porządku

Sprawdź dysk na działającym komputerze. Mógł ulec uszkodzeniu.

Wątpię żeby to była wina dysku bo mam nowy komputer dopiero od 1,5 miesiąca. W biosie wykrywa go normalnie i jest ok… To jest dysk SATA więc może jakiś problem ze sterownikami…

Przepraszam za ten krzyk… a co to znaczy to JNJN??

To znaczy, że masz przeczytać Regulamin Forum i tam pisze, popraw wszystko.JNJN