Komputer się nie uruchamia

WItam!

Gdy włączam komputer jest pik (ekran z tym na początku) i przechodzi w czarny ekran z migającym “_”. Jak włożę dysk z instalką systemu xp lub 7 to mogę na nią wejść. Dałem więc format i by się instalował, Zaczął, ale jak się zresetował to to samo. Dysk raczej jest sprawny, bo jak dam napraw i załaduj sterownik na win7 to mogę sobie pogrzebać na dysku w poszukiwaniu sterownika :stuck_out_tongue:

A teraz troszkę historii skąd taki burdel :stuck_out_tongue:

Jestem chory i postanowiłem nie marnować czasu i zainstalować sobie win7 :slight_smile: Wszystko było ok, stworzyłem nową partycje zainstalowałem win7. Uruchomiłem i pozostał jeszcze tylko bałagan z partycjami więc ściągłem sobie program do majstrowania przy partycjach i coś tam pozmieniałem. Daje zatwierdź, pierwsza operacja ok komp reset - i po tym resecie pojawiał się tam jakiś problem z ntldr, gdzieś pczytałem, że trzeba jakies fixy użyć z konsoli winXP i właśnie po zrobieniu tych fixów to się stało.

WinXP jest 32bitowy

Win7 jest 64bitowy

Komp spełnia wymagania :stuck_out_tongue:

wkładasz płytę z XP i usuwasz wszystkie partycje jakie masz na dysku, po czy tworzysz partycje dla XP i zostawiasz miejsce dla win 7. najpierw instalujesz XP potem Windows 7.

PO co usuwać partycje?

Nie starczy sformatować? :slight_smile: