Komputer się nie włącza do końca

Witam, mój problem polega na tym, że kiedy włączam komputer to mam 2 opcje. Włacz naprawe systemu windows, oraz uruchom normalnie. Po kliknieciu, żebhm włączył normalnie, ekran wraca do punktu gdzie mam wybrać 2 opcje co napisałem wyżej, i odłącza klawiature. Po poczekaniu 30 sek i włączeniu się naprawy wyświetla mi sie okienko z naprawa, a nastepnie, powiadomuje mnie o poprawnym naprawieniu. I mam opcje “zakoncz”, po ktorej wylacza komputer. I znowu po wlaczeniu mam 2 opcje, i tak w kolko. 

Dodam ze przy wlaczaniu przez ulamek sekundy mam niebieski ekran z bialymi napisami. 

Dodam tez ze napisanie komendy bootrec /fixboot , w wierszu polecen nie pomogla.

Po wlaczeniu trybu awaryjnego takze mnie wraca do punktu gdzie mam do wyboru te 2 opcje.

received_880251868764215.jpeg

Myślę, że nie jest to zagrożeniem dla Twojego bezpieczeństwa - wirusy, konie trojańskie i podobne potrzebują uruchomionego komputera do sprawnego działania, oraz internetu do dalszej komunikacji. 

Przecież  jest napisane, że masz wykonać chkdsk /f

Nie zadziałało :confused:

received_880339352088800.jpeg

W komendzie wpisz literę partycji na której jest system.
https://forum.dobreprogramy.pl/unmountable-boot-volume-530090t.html

 

Niestety nie zadziałało :confused:

 

Nie można przenieść zarejestrowanych komunikatów do dziennika do dziennika zdarzeń. Kod błędu 50.