Komputer się nie włączał- log combofix do sprawdzenia

Witam miałam następujący problem z komputerem, otóż gdy dzisiaj chciałam go włączyć wyskoczył mi komunikat na czarnym monitorze Error …system czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie a pod tym napisem F1 żeby naprawić problem wejść do Biosu tyle, że ja się na biosie nie znam i nie mam zamiaru w sumie w nim grzebać bo sobie komputer popsuje całkiem. Próbowałam go włączyć dwa razy bezskutecznie wciąż ten sam komunikat a potem po krótkiej przerwie spróbowałam trzeci raz i sukces włączył się ale bardzo się muli więc przeskanowałam go Combofix. Proszę o sprawdzenie loga http://wklej.org/id/346292/

i ewentualne podanie przyczyny czemu mój komputer wariuje? Z góry dziękuje za wszystkie rady.

W logu brak śladów jakiejkolwiek infekcji. Zresztą to mi nie wygląda na uszkodzenie systemu przez infekcje.

Przydatna była by jednak pełna treść tego komunikatu.

:frowning: przykro mi nie pamiętam komunikatu ale to były raptem dwa wyrazy Error i coś jeszcze a pod spodem F1 wejście do biosu i tyle. Teraz komputer włącza się prawie normalnie (wolniej niż zwykle) ale jednak chodzi.

ps: przed tą awarią coś w nim rzęziło tzn. wydawał niepokojący dźwięk, taki zgrzyt czy coś takiego. wydawało mi się że to wentylator ale sama nie wiem, a nie wspomniałam jeszcze, że to laptop IBM starsza wersja.

Dodane 23.06.2010 (Śr) 12:17

Znowu ta sama sytuacja oto ten komunikat

Error

Fan error

Pres to setup .

Komputer tak jak wtedy teraz też się włączył ale chodzi bardzo wolno. Wie ktoś może co to znaczy?

Dodane 24.06.2010 (Cz) 22:05

Proszę. znowu to samo się stało. nikt nie wie o co tu może chodzić?