Komputer sie przegrzewa

witam :slight_smile: mam taki problem- kupilam nowy komputer- lenovo g580, zainstalowalam windowsa8, niestety przy probach uruchomienia jakiejkolwiek gry wylacza sie. Sciągnelam jakis program do monitorowania temperatur na karcie graficznej(NVIdia geforce GT 635M)- wyszlo na to ze przy uruchomieniu gry temperatura bardzo szybko podnosi sie i komputer sie wylacza- trwa to max15sekund. w chwili obecnej- kiedy mam wlaczona tylko przegladarkę temperatury wskazywane przez SpeedFan’a to

GPU- 67

HD0- 52

Temp1 56

Core0 55

Core1 55

Core2 50

Core3 58.

Reklamowac czy myslicie ze to cos, co mozna szybko zalatwic nie tracac gwarancji?

Według mnie reklamacja.

Dodane 22.06.2013 (So) 17:29

Jaki procesor masz w laptopie?

szkoda kombinować jeżeli są takie tem. a są wysokie skontaktuj się że sklepem niech sami sprawdzą i wymienią na inny jeżeli to wada latopa. ? Sciągnelam jakis program do monitorowania temperatur ? win 8 sam w sobie ma już taki pr. do sprawdzanie tem.

Jest lato, żar leje się z nieba, cóż więcej wymagać od laptopa? Sądzę, że jedynym wyjściem jest użycie podkładki chłodzącej.

Spróbuj jutro z rana uruchomić laptopa i wtedy podaj temperatury.

Tak jest lato, temperatura maksymalnie może podskoczyć o 5 stopni, a nawet 60 stopni w idle to za dużo.