Komputer się resetuje

Witam! Chciałbym wam przedstawić jak najdokładniej mój problem.

Otóż gdy burza mi spaliła płytę w kompie szybko na allegro kupiłem kompa za 250zl używany ale np. proc lepszy.

Więc pierwszy dzien użytkowania zauważyłem że strasznie głośno chodzi i na dodatek jak sie nagrzeje to wyłącza sie i trzeba czekać aż wystygnie, doszedłem do tego że dysk chodził jak piszczałka, wstawiłem taki półroczny który sam kupowałem nowy 160gb, i zmieniłem zasilacz (450w), problem z wyłączaniem sie znikł, teraz cicho chodzi, nie wiesza się, nie wyłącza, użytkowałem go tak bez problemów z 5 dni, ale gdy zacząłem grać w lineage 2 komputer nagle zaczął podczas tej gry po 20-30min się całkowicie wieszać i po kilku sekundach resetuje się. W czym może być problem?

Nie wiem czy to temperatury, procesor jest ciepły ale wydaje mi sie że to zwyczajna temperatura, z wszystkich podzespołów twardziel jest najbardziej ciepły ale nie wiem jaka jest jego przeciętna temp. i czy one zazwyczaj są tak ciepłe bo nigdy przedtem nie macałem dysku.

Chyba jakoś rozumiecie co tutaj stworzyłem :slight_smile:

Licze na pomoc :slight_smile:

standardowe procedury, przeczyść komputer od Środka, sprawdź stan pasty termo przewodzącej, czy radiatory są Ciepłe itp itd.

Link do pobrania Everesta: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +4.50.1330

Dadaj do odczytów jeszcze temperatury i napięcia z BIOSu.