Komputer się resetuje

Witam

od 2 tygodniu komputer sam się resetuje.

W czasie resetu, na ulicy zgasza się połowa lamp, i padają na okres minuty < to nie żart… >

Komp resetuje się różnie zazwyczaj w nocy < 5 min temu też >. Komputer wyłaczam co ok. 2h na okres 1-3h.

Wątpie żeby to była wina Ramu, kiedy się resetuje nie mam włączonego żadnego programu ani gry.

Komp resetuje się również w dzień, ale rzadziej niż w nocy.

Co może być tego przyczyną?

Skoro gasną lampy ( :o :lol: :lol: :lol: :lol: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: ) to masz niestabilne zasilanie więc będzie się resetował z powodu elektrowni. :stuck_out_tongue:

Nie żartuje z tymi lampami, one na prawde gasna ^.^

Też myslę ze to z powodu elektrowni, ale komp resetuje się już 2 tygodnie… więc mam wątpliwosci

Nie no, wykop! :smiley:

Jeśli problem z lampami trwa tez już 2 tyg to sprawa jasna-masz problem z zasilaniem a nie komputerem.

No chyba że masz procesor intela ten z 64 rdzeniami, nie wiem ile ramu i jakie karty graficzne w sli połączone+zasilacz to wtedy może i by twój pc robił spadki napięcia na odległej od elektrowni linii wysokiego napięcia, ale wątpię bo komputery takie służą do badań a nie do “układania pasjansa”:slight_smile: Dzwoń do elektrownii i powiadom ich że przez nich masz problemy z pc i wtedy powinni szybciej naprawić linię. :stuck_out_tongue: