Komputer się restartuje dziwne objawy

Witam:)

Od pewnego czasu komputer się restartuje. Wymieniłem zasilacz na nowy nic to nie dało. Sprawa wygląda tak: komputer się restartuje zanim pojawi się logo windows i pasek postępu i tak w koło. Zrobiłem format dysku nic to nie dało komputer chwile pochodził i znowu ta sama sytuacja. sprawdziłem dysk,napędy,pamięci,kartę graficzną, kartę muzyczną,kondensatory na płycie głównej,chłodzenia procesora w normie, napięcia zasilacz również w normie,wyczyściłem komputer z kurzu, po tych zabiegach problem pozostał prosiłbym o jakieś informacje co robić. pozdrawiam

Kręciłes proca ?? Albo grafe ??

Jaką posiadasz konfigurację sprzętową ?

Jaki posiadasz zasilacz ? ( producent , moc)

To znaczy ? Jaka jest temperatura procesora ?

nic nie było kręcone , temperatura 40 stopni do 45 , wymieniłem zasilacz na nowy 350 watt firmy CHIEFTEC. Napięcia są w normie, ale po wymianie zasilacza działa dalej to samo

Spróbuj może odłączyć wszystkie napędy (HDD, FDD, CD) i spróbuj uruchomić. Jeśli nie będzie się resetował sprawdź odłączone napędy.

już próbowałem ale problem pozostał

Metodą eliminacji zostaje RAM (jako najbardziej podejrzany), na drugim miejscu grafika. Próbowałeś wymiany?

również próbowałem

seba86mu , przecież podawał.

gsm-moto , Ile masz kosci ram’u ??

2 kości po 512 mb

Spróbuj wyjąc jedną kosc i sprawdź czy sie uruchomi.

już to robiłem właśnie, i cały czas to samo

najlepsze w tym wszystkim jest to że jak sformatuje się dysk to komputer chodzi normalnie , zrestetuje się go kilka razy i normalnie wchodzi do windows a nagle coś mu się odmieni i resetuje się zanim pojawi się logo windows i pasek postępu

No to niestety ja już nie mam pojęcia co się wydarzyło :frowning:

zrzut raportu z programy speed fan po sprawdzeniu dysku

ssfc6.th.jpg

co o tym sądzić ?