Komputer się restartuje dziwne objawy

(Zio Djs) #1

Witam:)

Od pewnego czasu komputer się restartuje. Wymieniłem zasilacz na nowy nic to nie dało. Sprawa wygląda tak: komputer się restartuje zanim pojawi się logo windows i pasek postępu i tak w koło. Zrobiłem format dysku nic to nie dało komputer chwile pochodził i znowu ta sama sytuacja. sprawdziłem dysk,napędy,pamięci,kartę graficzną, kartę muzyczną,kondensatory na płycie głównej,chłodzenia procesora w normie, napięcia zasilacz również w normie,wyczyściłem komputer z kurzu, po tych zabiegach problem pozostał prosiłbym o jakieś informacje co robić. pozdrawiam

(Goodprogram) #2

Kręciłes proca ?? Albo grafe ??

(Seba86mu) #3

Jaką posiadasz konfigurację sprzętową ?

Jaki posiadasz zasilacz ? ( producent , moc)

To znaczy ? Jaka jest temperatura procesora ?

(Zio Djs) #4

nic nie było kręcone , temperatura 40 stopni do 45 , wymieniłem zasilacz na nowy 350 watt firmy CHIEFTEC. Napięcia są w normie, ale po wymianie zasilacza działa dalej to samo

(Maxikazio) #5

Spróbuj może odłączyć wszystkie napędy (HDD, FDD, CD) i spróbuj uruchomić. Jeśli nie będzie się resetował sprawdź odłączone napędy.

(Zio Djs) #6

już próbowałem ale problem pozostał

(Seba86mu) #7

(Maxikazio) #8

Metodą eliminacji zostaje RAM (jako najbardziej podejrzany), na drugim miejscu grafika. Próbowałeś wymiany?

(Zio Djs) #9

również próbowałem

(Goodprogram) #10

seba86mu , przecież podawał.

gsm-moto , Ile masz kosci ram’u ??

(Zio Djs) #11

2 kości po 512 mb

(Goodprogram) #12

Spróbuj wyjąc jedną kosc i sprawdź czy sie uruchomi.

(Zio Djs) #13

już to robiłem właśnie, i cały czas to samo

najlepsze w tym wszystkim jest to że jak sformatuje się dysk to komputer chodzi normalnie , zrestetuje się go kilka razy i normalnie wchodzi do windows a nagle coś mu się odmieni i resetuje się zanim pojawi się logo windows i pasek postępu

(Goodprogram) #14

No to niestety ja już nie mam pojęcia co się wydarzyło :frowning:

(Zio Djs) #15

zrzut raportu z programy speed fan po sprawdzeniu dysku

ssfc6.th.jpg

co o tym sądzić ?