Komputer się restartuje po włączenie czasem kilka razy

(Lagbart) #1

Problem ma taki jak w temacie jak włączam komputer szczególnie jak nie pracował kilka godzin to się samoczynnie restartuje nawet kilka razy sprawdzałem wszystkie złączki całego wyczyściłem sprawdziłem błędy i cały czas to samo skandiska przeprowadziłem i cały czas ten sam problem

(Tomek141292) #2

Jak u mnie sie resetował to z powodu wysokiej temperatury więc wymieniłem wentylator na bardziej wydajniejszy i teraz już chodzi normalnie :

(Rogerek 15) #3

Może zasilacz siada

(Olixxx94) #4

Mi też się czasami tak robi, ale po drugim razie pokazuje się czarny ekran i pełno tekstu, z którego wynika, że można się przełączyć na tryby awaryjne czy coś takiego. Tu cytuję to co pamiętam: "Może być to spowodowane zmianą oprogramowania". Może zmieniałeś jakieś oprogramowanie czy coś??

(Lagbart) #5

dwa miesiące temu cały system unstalowałem a od tygodnia się to dzieje. całego wyczyściłem od kurzu i był spokuj przez dwa dni i dalej się restartuje. komp się restartuje tylko jak jest zimny jak się troche rozgrzeje to jest już normalnie. a oprogramowania raczej nowego nic nie dodawałem.

(Quentin) #6

lagbart , masz w ogóle jakiegoś AntyWirusa Firewalla ?

(Lagbart) #7

darmowego avasta sprawdziłem całe dyski

dalej to samo

czasami się zrestartuje zaraz po starcie jak jest możliwość wejścia do biosu w tym momencie a czasem w samym windowsie a czasami w połowie strtu systemmu jak się już uruchomi to jest dobrze i działa czasami kilka godzin bez problemu

(dean999) #8

:? to raczej nie wina wirusa. Czarny ekran jak to nazwałeś z tekstem może oznaczać konflikt sprzętowy

(Lagbart) #9

u mnie pojawia się żaden czarny ekran komp poprostu się restartuje automatycznie. to u kogoś innego kto pisał na tym forum pojawiał się czarny ekran. jak komp się już troche rozgrzeje to jest dobrze jak jest zimny to się ciągle resetuje podejrzewam że coś się szkodziło ale co ( zasilacz, płyta główna czy coś jeszcze innego) nie wiem właśnie co albo problem ze systemem jest jakiś błąd ale w to raczej wątpie. coś nie tak jest z sprzetem tylko nie mam pojęcie z czym, Ktoś tu wcześniej napisał że zasilacz mógł mi walnąć a jake są tego objawy dokładnie mógł by mi ktoś powiedzieć

Kontakt gg 877197

Złączono Posta : 29.10.2007 (Pon) 8:25

teraz już komp się restarrtuje podczas gry nawet. wczoraj rozkręciłem zasilacz i zobaczyłem nalot na takich walcach które ugóry mają kżyżyk nie wiem jak to się nazywa ale mi się wydaje że tak nie powinno być gdzieś czytałem że te części się otwierają z czasem i wtedy komp się resetuje ale nie wiem czy to jest ta przutyczyna prosze o ponoc

(Bodkowski) #10

Ja jakiś czas jechałem na AQQ i czsami jak mu sie umyślało to komputer sie resetował :mrgreen: wywaliłem to, jade na GG i jest ok...

a Te "walce z krzyżykiem" to kondensatory. Jeśli są wypukłe. bo raczej nie otwierają się zupełnie to mozlwie ze ich wina.. w sumie wystarczy je wymienić na identyczne bo to jest do kupienia w elektronicznym sklepie za pare złotych, ale jeśli ktoś nie jest pewny że zrobi to dobrze, to moze lepiej niech zostawi :wink: a jesli komp jest na gwarancji to właściwie nie ma problemu :smiley:

pozdrawiam