Komputer sie restartuje

Witam!!

Mam problem zrobiłem już chyba 4 format i dalej to samo po zainstalowaniu antywirusa komputer sie restartuje.

Nie wiem co z tym zrobić prosze o pomoc.

brakuje podstawowych danych, chociażby co to za antywirus, czy legalny, system, zasilacz, i log z HJT

Napisz konfigurację sprzętową komputera (procesor, płyta główna, karta graficzna)

Jaki posiadasz zasilacz ? ( producent , moc)

Podaj odczyt temperatur z programu Everest Ultimate Edition (otwórz program, ikona Komputer, ikona Czujnik).

Zawsze instalujesz tego samego antywirusa ?

Co to za antywirus ?

Próbowałeś zainstalować innego ?

anty wirus to avast i nie tylko jego instalowałem a zasilacz mam nowy

W dniu 21.04.2008 , o godzinie 18:48 został dopisany post przez anthorn

system nie jest oryginalny ale mam kilka płyt i z każdej instalowałem

no to nie mamy o czym rozmawiać

jak nie stać cię na system zainstaluj linux’a

większość ludzi ma nieoryginalny system.

anthorn , ale przez ten nieoryginalny system może wywołane sa te kłopoty… Kup oryginalny system, a jeśli problem będzie nadal występował napisz.

tylko ze miałem zainstalowany system oryginalny z serwisu i to samo było

I to według Ciebie jest odpowiednie ?

To nie znaczy, że również Ty musisz mieć.

Microsoft Windows, to oprogramowanie płatne i korzystanie z jego nielegalnej kopii jest niezgodne z prawem.

To tak samo, jakbyś ukradł samochód sprzed sklepu, a potem powiedział, że dużo złodziei też kradnie samochody.

Poza tym:

To, że zasilacz jest nowy, nie znaczy, że jest dobry.

czujnikls2.png

daneqo4.png

zasilacz to feel II 300w

No to żeś sobie kupił zasilacz. To jest totalny szrot =D>

wiem ze to jest szajs ale mam go na gwarancji i co rok mi sie pali wiec dają taki sam

:lol:

Nie sugeruj się tą ich gwarancją i zmień ten złom jak najszybciej na zasilacz jakiegoś renomowanego producenta na np.:

Modecom MC-350ATX (nie myl z Modecom FEEL, bo to nie to samo !!

Modecom MC-350ATX , to produkcja FSP Group.

Jestem przekonany, ze zmiana zasilacza wyeliminuje restarty komputera.

wiem ze zasilacz sie do niczego nie nadaje, ale jak wytłumaczyć to ze bez antywirusa komputer chodzi normalnie??

nie restartuje sie.

Przeskanuj jeszcze pamięć RAM programem Memtest.

Wypakuj pobrane archiwum, plik w formacie ISO wypal na płycie, w programie do nagrywania używając opcji: Nagraj obraz na płytę. Uruchom ponownie komputer z płytą w napędzie. Jeżeli w BIOSie ustawione jest bootowanie z napędu CD/DVD, to rozpocznie się test pamięci RAM.

Sprawdź, czy na płycie głównej nie masz spuchniętych (nabrzmiałych) kondensatorów, bądź rozlanego elektrolitu.

>> Spuchnięte kondensatory <<