Komputer się sam resetuje ;(!

Więc tak…Rozumiem, że chcesz sam złożyć kompa? Jak masz pojęcie to ok. (choć ja złozyłem nie mając pojęcia :D)

Co do tych podzespołów, co podałeś wyżej, to dobry wybór, niemalże do wszystkiego. Ale procesorów, które wymieniłeś powyżej ŻADNEGO nie kupuj :wink: Dlaczego? Chcesz kupić procesor 2 rdzenie 3.06GHz za 500zł… Za 450zł Kupisz sobie AMD Atlon czy tam AMD Phenom X4. Posiada on 4 rdzenie, każdy po 3.2GHz. Reszta jest dobra. Ostateczny wybór należy do Ciebie, ja tylko mówię, co ja bym zrobił.

Karta dźwiękowa nie będzie Ci potrzebna. Zdecydowanie starczy ta zintegrowana, na płycie głównej.

Zasilacz dobry, ale 500W, lepszej firmy znajdziesz za 100-120zł :wink:

a ja słyszałem żę ADM i Intel to była tiadyś 1 firma. I teraz gdy intel wydaje na rynek jakiś procek to ADM mysi też wysłać ale jest on słabszy

EDIT::

Ale Procki intel mają mase innych funkcji :smiley:

Rób jak chcesz. Ale za taką samą cenę dostaniesz procek 2,2 razy lepszy :slight_smile:

no ale, spójrz w intel’u jest Intel® Thermal Monitor 2 a w ADm’ie jest ograniczenie temperatury do 65’

Myślę że może się przegrzać i coś się z nim stać …

Nie no, myślałem że jak są ograniczenia napięcia i temperatury to po przekroczeniu ich coś się może stać.

A wogole, nawet przy BOX`owym collerze nie ma szansz, że AMD osiągnie 65 stopni ;D

Mówię Ci. Zrób tak jak proponujemy ja z kamilem - kup AMD.

No ok wezmę tego ADM’a a pomożecie mi wybrać karte graficzną ze www.alsen.pl ?? taką do 350zł

Przede wszystkim podaj jaką będziesz brał płytę główną, abyśmy wiedzieli pod jakie złącze szukać karty.

Ogólnie ja bym Ci odradził całe te Alsen wyrzucić. SKlep bardzo drogi. Komputer warty 1500zł sprzedają za 3700. Masakra!

Płyty też są b. drogie, np. płyta za 230zł ze zintegrowaną kartą, i bez możliwości zamontowania nowej (brak złącz PCI-E i AGP)

Polecam komputronik albo allegro - 2 najlepsze serwisy pod względem jakość/cena