Komputer sie sam restartuje

Nie wiem czy duchy mi po domu chądzą czy co w kązdym razie komputer sam mi sie restartuje jakim cudem nie wiem nie instaluje żadnych programów jedyne te które są nie zbędne myślałem że może to od azureusa

Mój komputer

  • Procesor Amd Sempron 2600+

  • Dyski 80 GB

  • 512 ram

  • Karta grficzna: Radeon 9600 PRO 128

  • System : Windows XP + SP2

Zdaje mi się że to od Windowsa bo zasilacz ma 2 miesiące

Sprawdź programem http://www.lavalys.com/products/downloa … =3〈=en

jakie są temperatury i podaj je

Przyczyn może być bardzo dużo. Ten temat był już "wałkowany na forum wiele razy. Skorzystaj z forumowej wyszukiwarki. Zapoznaj się np. z TYM tematem i dopisz tutaj więcej informacji o swoim problemie (pytania są zawarte w tamtym temacie).

podaj nazwe i model owego zasilacza i wrzuć logi z hijackthis i ktoś z forum powie Ci czy masz coś w tych logach nie tak :slight_smile:

Sto razy było wałkowane .

Należy doprowadzić do wyswietlenia sie “niebieskiego ekranu”

Jak uaktywnić powiadamianie o błędach krytycznych?


Aby włączyć wyświetlanie niebieskich ekranów ostrzegawczych należy przeprowadzić szereg czynności: wejdź do Właściwości systemu (PPM na ikonie Mój komputer), wybierz zakładkę Zaawansowane i kliknij Ustawienia w sekcji Uruchamianie i odzyskiwanie. W nowym oknie w sekcji Awaria systemu zaznacz Zapisz zdarzenie do dziennika systemu i odznacz opcje Wyślij alert administracyjny oraz Automatycznie uruchom ponownie. W sekcji Zapisywanie informacji o debugowaniu wybierz z listy (brak).

Odwiedziś tę stronkę i poczytać

:arrow: http://tweak.pl/forum/index.php?showtopic=104416

Zainstalować program. Doprowadzić do restartu i zastosować to co tam napisali.

Wszystko .

Sprawami sprzętowymi to dopiero na samiutkim końcu trzeba się zajmować.

:smiley:

jutro zabiorą na gwarancje zobaczymy co oni powiedzą na to

ale możesz sprawdzić to co podał user @Phylby bo jak przyczyną będzie system to nie należy do gwaracji, oni sprawdzą czy podzespoły są sprawne a przyczyna naprawdę może być błacha :wink:

pewnie pasta na procesorze się stopiła i procek się przegrzewa spróbuj wyczyścić komputer z kurzu i powiedz czy to coś dało

ja zanim bym miał nałożyć pastę, to bym sprawdził temperatury CPU w spoczynku i w stresie.

@c-milionaire by stracił gwarancje na rzecz podpowiedzi @michalm92

W moim przypadku poskutkowało przeczyszczenie karty grafiki.

restartuje się komputer ponieważ masz słabe parametry komputera do gry

albo robią ci się spięcia :wink: :wink: :wink:

Złączono Posta : 09.12.2006 (Sob) 20:37

sprubój sprawdzać parametry gry chłopcze :slight_smile:

Są jeszcze 2 opcje:

Może nie chodzić wiatraczek chłodzący (wystarczy zdjąć obudowę i przeczyścić go) i jest też taki wiurs i w tym wypadku tylko reinstalka systemu.