Komputer się uruchamia, podzespoły nie działają

Witam, jak w temacie: po wciśnięciu przycisku “power” komputer niby startuje, ale podzespoły jakby w ogóle nie dostawały prądu- nie kręcą się żadne wiatraczki (poza tymi z obudowy), brak jest obrazu ani jakichkolwiek sygnałów. Części są sprawne (przynajmniej miesiąc temu były, do dziś leżały w bezpiecznym miejscu), jedynie zasilacza nie jestem pewien. Co może być tego powodem? Wydaje mi się że kable wszystkie są podłączone (zasilanie do grafiki,procesora, dysku twardego, kabel z zasilacza do płyty głównej). Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc

Cześć

Skoro nie jesteś pewny co do zasilacza to podłącz inny i sprawdź czy komputer będzie działać poprawnie.

może z tym że nie jestem pewny to przesadziłem, miesiąc temu był jeszcze w porządku, chociaż miałem wrażenie że jest trochę za słaby dla danej konfiguracji, mimo wszystko działało. Gdyby to nie był zasilacz, to w czym jeszcze może leżeć problem?

Dodane 30.01.2013 (Śr) 20:58

wszystko jasne, oczywiście przez nieuwagę jeden z kabli niepodłączony :wink: temat do skasowania, przepraszam za założenie bez gruntownego sprawdzenia