Komputer sie wiesza

Witam!

Mam problem z komputerem.

Otóż strasznie często się wiesza i nie tak że po prostu staje tylko dysk intensywnie pracuje cały komputer się zawiesza (nic nie mogę otworzyć jedynie myszka działa) klikając przycisk restart zauważyłem że po restarcie dioda od dysku świeci się bez przerwy intensywnie a system nie startuje.

Jedynym sposobem na uruchomienie jest odłączenie prądu i podłączenie na nowo wtedy komputer startuje normalnie by znów po jakimś czasie złapać zwis.

Parametry PC:

ASrock Dual Vsta 775

P4 3.0GHz (2 logiczne)

2GB RAM DDR2 667

GeForce 7600GS

Maxtor 6G160P0

Próbowałeś wyczyścić kompa z syfów np.: odkurzaczem, ccleanerem, jv16 power tools itp.?? jeżeli nie to spróbuj jeżeli to nic nie pomoże to raczej jedynym wyjściem jest formatowanie kompa

Zapomniałem dodać iż komputer jest po Hard Formacie cały dysk wyczyszczony i nie pomogło.

wywal śmiecie z autostartu przeczyść kompa jakiś cleanerem (ccleaner, comodo system cleaner itp). jakiego masz antywirusa? możliwe że masz jakąś infekcje przeskanuj MBAM powinno ci usunąć większość jeżeli coś jest.

Nie widziałem twojego poprzedniego posta sorry

być może coś ze sprzetem jest nie tak sprobuj zrobic test ramu i innych komponentow