Komputer się włącza, ale nie do końca?

Witam , mam dość nietypowy problem z komputerem, nietypowy, ponieważ zdarzył się pierwszy raz i to w niedawno kupowanym komputerze. Naciskam przycisk zasilania wszystko pięęknie słychać już, że coś powoli się w środku załącza, ale na monitorze ciemno, diodki na klawiaturze nie włączone przy myszce to samo, a słychać, że w komputerze coś się dzieje. Nie wiem czy to może mieć związek ale gdy ostatnim razem go używałem to zamiast wyłączyć, włączyłem tryb wstrzymania po czym kumpel mało rozgarnięty nacisnął parę razy przycisk zasilania i chyba jakieś przyciski na klawiaturze jeszcze nie wiem. Myślałem, że może to jakiś problem z przedłużaczami etc ale wszystko po kilka razy odłączałem, podłączałem itd. Jakieś pomysły ?

Nie wiem gdzie tkwi problem więc umieściłem wątek w tym dziale.

Jeśli miałeś włącznony stan wstrzymania, to po niciśnieciu przycisku zasilania komputer powinen wrócić do stanu sprzed stanu wstrzymania. Może to coś z pamięcią. Spróbuj też zresetować CMOS, może to coś pomoże.

wyłącz kompa z sieci. Zresetuj bios baterią - kumplowi pomogło, przy identycznych objawach

Wiem tylko no on coś tam jeszcze nacisnął bo nie wiedział co zrobiłem etc , spróbuje ten restart CMOS tylko możesz powiedzieć jak to zrobić ?

resetowanie-bios-plyty-glownej-t267235.html