Komputer się włącza, ale nie ma obrazu

Witam, mam problem z moim starym komputerem, otóż do dzisiaj wszystko było w porządku. Do dzisiaj, ponieważ gdy rano go włączyłem zobaczyłem czarny ekran i nic więcej, było słychać takie cichutkie tykanie, potem zaczęło pikać (wydawało mi się, że był to 1 długi sygnał i 2 krótkie). Wcześniej wszystko było ok z wyjątkiem tego, że komputer wyłączał mi się podczas dłuższej gry, ale to prawdopodobnie z powodu wysokiej temperatury procesora, wymieniałem wtedy paste na procesorze i przez dłuższy czas raczej było w porządku. Oto specyfikacja komputera:

Procesor - AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.21 GHz

Pamięć RAM - 2 GB RAM

Karta graficzna - Nvidia GeForce 8500 GT 512 MB

Zasilacz - IBOX MODEL: DR - 8400BTX MAX 400W

Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Wymień pastę też na karcie graficznej. w AIDA64 - http://www.dobreprogramy.pl/AIDA64-Extreme,Program,Windows,22112.html powinno Ci pokazać temperatury karty graficznej, obroty wentylatora (choć istotne) możesz pominąć.

8500GT? od jakiego producenta? Jakie chłodzenie? Nie masz już pudełka od karty?

EDIT: Tu masz wpiskę co do kodów POST: http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1235473.html

Sygnał, który usłyszałeś wskazuje na kartę graficzną.

Wymieniłem też pastę na karcie graficznej, temperatur nie moge sprawdzić, bo jak już pisałem mam cały czas czarny ekran. Pudełka od karty również nie mam. Zauważyłem też, że w momencie pikania wentylatory bardzo przyspieszają i zaraz zwalniają.