Komputer sie wlacza i restartuje

Witam . Dostalem ostatnio od znajomego komputer ktory U niego dzialal swietnie leczy po powrocie do domu I podlaczeniu sprzetu komputer gasnie po okolo 5 sekundach znow snow wlacza I tak w kolko. Czy ktos wie jak to rozwiazac? . Sproboje wrzucic filmik na YouTube za chwille . Przepraszam za pisownie lecz telefon nie pozwala zmienic jezyka. Dziekuje

A może jakieś szczegóły co to za sprzęt? Jeżeli jest to komputer stacjonarny to podaj jego parametry, w tym jaki zasilacz posiada.

Komputer stacjonarny? Jeśli tak, to na płycie głównej znajdź baterię. Wyjmij ją na minutę, włóż ponownie i spróbuj uruchomić komputer.

Przeczyszczenie wiatraka na procu też może pomóc…

Tak jak wyżej, reset BIOS (najpierw jeszcze posprawdzaj wszystkie kable, zarówno na płycie jak i na zewnątrz–podopinaj wszystkie).

Ps. skoro działał i nie było żadnych zmian w osprzęcie i sofcie, to prawdopodobnie coś się poluzowało (bądź uszkodziło podczas transportu blaszaka).

Ps 2. czyszczenie też na pewno nie zaszkodzi.

Wssystko wyczyscilem kable rowniez sprawdzalwm , zapomnialem o bateri , zrobie to jak wroce do domu , dziekuje wszystkim bardzo

Dodane 10.06.2013 (Pn) 13:19

Udalo mi sie wrzucic filmik na YouTube , przepraszam za jakosc . http://m.youtube.com/index?&desktop_uri=%2F#/watch?v=Wr2GNNN9Rz8

Dodane 11.06.2013 (Wt) 0:34

Spróbowałem z bateria lecz niestety to nic nie dało , wiec zabrałem się za przepinanie kabli i komputer teraz wcale się nie włącza . Komputer ma dodatkowy wiatrak w pokrywie oraz światło w obudowie wiec kable są strasznie pomieszane w porównaniu do mojego blaszaka . Czy ktoś wiec jak to zrobić z głowa ?